reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie wiem czy to się tyczy tylko dziewczyn z wadą wzroku, ale wczoraj byłam u okulisty i kazała mi się zapisać po 24 tyg skończonym na dno oka, pamiętam że poprzednio też robiłam. To tak informacyjnie ;-)
Ja miałam dokładne badania wzroku na początku II trymestru ( badanie dna oka, ciśnienie w oku....). Mam wadę wzroku i cukrzycę typu 2. Następne badanie w styczniu i jeżeli wszytko będzie dobrze to będzie poród naturalny.
 
reklama
Też nie wiem dlaczego lekarze tak bagatelizują posiewy.

Kupiłam wczoraj body w lidlu 50/56. M jak zobaczył, upierał się, że na pewno za małe. Powiedziałam mu, że dzieci takie małe się rodzą. Sam ważył 3kg ;)
 
Też nie wiem dlaczego lekarze tak bagatelizują posiewy.

Kupiłam wczoraj body w lidlu 50/56. M jak zobaczył, upierał się, że na pewno za małe. Powiedziałam mu, że dzieci takie małe się rodzą. Sam ważył 3kg ;)
One i tak nie są jakies malutkie jak na 50/56 :) tez kupilam. Przyszlam w poludnie i byla jedna paczka 50/56 i kedna 86/92
 
@Blondie Mam nadzieję, ze nic sie nie stalo. Ale jak juz nie boli i nie plamisz to na pewno sie nic nie uszkodzilo.

Co do posiewow, to planuje zasugerowac mojemu lekarzowi, ze skoro leczylam infekcje to wypadaloby teraz, po leczeniu zrobic ten posiew dla spokoju ducha. Wlasnie czekam w kolejce na wizyte u niegi, ale nie spodziewam sie cudow, bo przedwczoraj mialam polowkowe, to jestem na biezaco :)

Jesli chodzi o black friday to niektóre sklepy nie poszalaly, ale zerknijcie na zare, oni sie naprawdę postarali bo maja -50% na wiele produktow
 
Dziewczyny, powiedzcie mi jak często macie wizyty? Bo tak czytam, że czasem co tydzień lub dwa się zdarzają.
Ja najchętniej chodziłabym codziennie ;) ale moj lekarz mówi, że co 4 tygodnie.
 
reklama
Do góry