reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Też mam takie kłucia,dość często. W poprzedniej ciąży skracała mi się szyjka... Teraz też mam takie "bóle" a szyjka jest ok
Więc nie wiem od czego to zależy. Pewnie się wszystko rozciąga. Ale chyba dla pewności warto powiedzieć lekarzowi o tym.
Wizytę mam dopiero 27 to dopytam jeszcze, ale i tak się denerwuje czy wszystko ok a co do szyjki to u mnie akurat w porządku :)
Magdalena też mam infekcje brałam teraz macmiror 500 może to od tego ? Miałam wrażenie że mnie boli trochę brzuch po nich ehh u mnie cały czas coś :(
 
Wizytę mam dopiero 27 to dopytam jeszcze, ale i tak się denerwuje czy wszystko ok a co do szyjki to u mnie akurat w porządku :)
Magdalena też mam infekcje brałam teraz macmiror 500 może to od tego ? Miałam wrażenie że mnie boli trochę brzuch po nich ehh u mnie cały czas coś :(


Mnie kłuje od czasu do czasu już bardzo długo e na wizycie w porządku wszystkow.
Brałam te globulki w maju oprócz żółtego śluzu nie miałam żadnych objawów
 
Wizytę mam dopiero 27 to dopytam jeszcze, ale i tak się denerwuje czy wszystko ok a co do szyjki to u mnie akurat w porządku :)
Magdalena też mam infekcje brałam teraz macmiror 500 może to od tego ? Miałam wrażenie że mnie boli trochę brzuch po nich ehh u mnie cały czas coś :(
Po globulkach nie powinno Cię kluc. Też je brałam ale infekcja wróciła więc lekarz zalecił coś innego.
 
Ale fajnie ze już macie połówkowe...ja jeszcze ponad dwa tygodnie. Już się trochę stresuje, ale miałam takie krótkie usg tydzień temu i wszystko było ok to chyba nie ma się czym martwić.
 
Cześć Wam! Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze połówkowe .
Ja mam wizytę w poniedziałek i całe szczęście, bo od kilku dni boli mnie spojenie i pochwa, oby to nie była szyjka.
Ja na początku grudnia będę mieć połówkowe i coraz bardziej ciekawi mnie kto u mnie mieszka.
Robiłam teraz morfologię i mocz i wyniki w normie . Czekam na wieści z wizyt.
 
reklama
Do góry