reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Wow :) super waga. Zaczynam się martwić ze moja Miśka miała tylko 250 gram. Żaden z lekarzy nic mi nie mówił ze to za mało i fakt ze to była końcówka 18 tygodnia ale mimo wszystko trochę mnie to stresuje

U mnie 19+1 bylo 260g, tez dziewczynka. W tym czasie przez 2 tyg dziecko podwaja swoja wage.
 
reklama
Wracam z polowkowych :)

Wszystko jest super, nie ma sie do czego przyczepic. Serduszko ok, w glowce ok, buzia sliczna, kregoslup super, raczki, nozki, paluszki, wszystko tak jak trzeba. Potwierdził się synek i waży ok 422g :)
Ja mam brać zelazo, bo hemoglobina niska.

Witaj w klubie anemików ;) a polecił Ci lekarz jakieś żelazo? Bo moja lekarka kazała sobie wybrac to co na mnie najlepiej działało wcześniej, ale może w ciąży któreś jest lepsze...
 
Tak mi narobilyscie smaka tymi winami ostatnio ze poszłam do rossmanna, ale tam to wino ma 0,5% :( przynajmniej to które było w moim. Wiec będzie grzaniec z bezalkoholowego piwa.
cii nie pisz o grzancu! :D
chodzi za mną od dwóch tygodni.. uwielbiam wino a w zimie pachnące grzańce na jarmarku wroclawskim..
jakby któraś chciała spróbować - widziałam parę miesięcy temu napewno w społem galicyjskie czyli kultowy grzaniec ale wersja free :) nie wiem czy to 0,0% czy 0,5%.
i wygooglowalam jeszcze inne grzane bezalkoholowe. te z kolei 26 zł więc może lepsze w smaku, może spróbuję niebawem..
 

Załączniki

  • Screenshot_20181116-175549.jpg
    Screenshot_20181116-175549.jpg
    246,4 KB · Wyświetleń: 43
  • Screenshot_20181116-175957.jpg
    Screenshot_20181116-175957.jpg
    124,7 KB · Wyświetleń: 52
Witaj w klubie anemików ;) a polecił Ci lekarz jakieś żelazo? Bo moja lekarka kazała sobie wybrac to co na mnie najlepiej działało wcześniej, ale może w ciąży któreś jest lepsze...
Ja mam np już przepisany na receptę Tardyferon bo te bez recepty dawały średnie efekty
 
Dsieci bardzo rosną teraz, ja bylam w 16tc ostatnio i waga byla 190g, więc w meisiac podwoił wagę :)


A nie wiem czy pisalam, szyjka 5cm. :) tylko lozysko dosc nisko, na tylnej scianie, mowil ze zapewne sie podniesie. Zelazo jakie mi polecil to Summavit Fe zażywane 2x1
 
reklama
cii nie pisz o grzancu! :D
chodzi za mną od dwóch tygodni.. uwielbiam wino a w zimie pachnące grzańce na jarmarku wroclawskim..
jakby któraś chciała spróbować - widziałam parę miesięcy temu napewno w społem galicyjskie czyli kultowy grzaniec ale wersja free :) nie wiem czy to 0,0% czy 0,5%.
i wygooglowalam jeszcze inne grzane bezalkoholowe. te z kolei 26 zł więc może lepsze w smaku, może spróbuję niebawem..

Grzaniec galicyjski ma to do siebie ze jest dobry tylko jak jest bardzo gorący :) i najlepiej pity na zewnątrz. Oj, rozmarzyłam się. Tez lubię jarmarki świąteczne :)
 
Do góry