reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć Wam! Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze połówkowe .
Ja mam wizytę w poniedziałek i całe szczęście, bo od kilku dni boli mnie spojenie i pochwa, oby to nie była szyjka.
Ja na początku grudnia będę mieć połówkowe i coraz bardziej ciekawi mnie kto u mnie mieszka.
Robiłam teraz morfologię i mocz i wyniki w normie . Czekam na wieści z wizyt.
Mnie też boli i kłuje jeszcze. Rozmawiałam ostatnio z moją położoną to powiedziała że tak się może dziać bo wszystko pracuje tam, rozciąga się. Ale cieszę się bo też mam wizytę w poniedziałek i będę mu mówić żeby zobaczył te szyjke.
Trzymam kciuki dziewczyny wizytujące i czekam na wieści :)
 
reklama
Dzień dobry [emoji4] u nas dni uciekają tak szybko że czasem jestem w szoku że to już 18 tydzień leci [emoji28] zaraz będą święta, sylwester i do kwietnia to już rzut beretem [emoji3]
Byłam dzisiaj na świątecznej sesji z młodym więc było intestywnie [emoji23] Pani miała na szczęście takie podejście że mój mały czuł się jak w domu i poszło o dziwo nawet szybko jak nie błyskawicznie[emoji16]
Ja jutro idę robić badania a wizyta taka zwykła 26. Do połówkowych jeszcze chwila mi została.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji4]
 
Dzień dobry [emoji4] u nas dni uciekają tak szybko że czasem jestem w szoku że to już 18 tydzień leci [emoji28] zaraz będą święta, sylwester i do kwietnia to już rzut beretem [emoji3]
Byłam dzisiaj na świątecznej sesji z młodym więc było intestywnie [emoji23] Pani miała na szczęście takie podejście że mój mały czuł się jak w domu i poszło o dziwo nawet szybko jak nie błyskawicznie[emoji16]
Ja jutro idę robić badania a wizyta taka zwykła 26. Do połówkowych jeszcze chwila mi została.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji4]
Ja idę 24.11 na taką sesję :) już się doczekać nie mogę. Będą zdjęcia syna i jedno rodzinne więc z brzuszkiem wyjdzie, muszę go podkreślić sukienką :)
 
Ja idę 24.11 na taką sesję :) już się doczekać nie mogę. Będą zdjęcia syna i jedno rodzinne więc z brzuszkiem wyjdzie, muszę go podkreślić sukienką :)
My w tym roku zapisalismy się na szybko i niestety m musiał być w pracy ale w przyszłym roku nadrobi [emoji6] też chciałam żeby było widać brzuszek ale młody akceptował ze mną tylko pozycje na kolanach więc może być ciężko z tą widocznością [emoji23][emoji847]
 
Tak mi narobilyscie smaka tymi winami ostatnio ze poszłam do rossmanna, ale tam to wino ma 0,5% :( przynajmniej to które było w moim. Wiec będzie grzaniec z bezalkoholowego piwa.
 
Wracam z polowkowych :)

Wszystko jest super, nie ma sie do czego przyczepic. Serduszko ok, w glowce ok, buzia sliczna, kregoslup super, raczki, nozki, paluszki, wszystko tak jak trzeba. Potwierdził się synek i waży ok 422g :)
Ja mam brać zelazo, bo hemoglobina niska.
Wow 400g duże dziecie.... GRATULACJE
 
Wracam z polowkowych :)

Wszystko jest super, nie ma sie do czego przyczepic. Serduszko ok, w glowce ok, buzia sliczna, kregoslup super, raczki, nozki, paluszki, wszystko tak jak trzeba. Potwierdził się synek i waży ok 422g :)
Ja mam brać zelazo, bo hemoglobina niska.
Gratulacje:) pamiętaj o wpisie w polowkowym wątku :)
 
reklama
Wow :) super waga. Zaczynam się martwić ze moja Miśka miała tylko 250 gram. Żaden z lekarzy nic mi nie mówił ze to za mało i fakt ze to była końcówka 18 tygodnia ale mimo wszystko trochę mnie to stresuje
 
Do góry