reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Delicious chciałabyś być moderatorka?

Sylwiakp Ty się dużo udzielasz może chciałabys być druga?

Oczywiście to tylko luzne propozycje [emoji4] jeżeli macie czas i chęci [emoji4]
 
reklama
dziewczyny ja jestem moderatorką na czerwcówkach 2015 i nic do robpoty z tym nie ma.. dostaje się takie wiadomości od anislu co chwile z jakimis konkursami i jak bedziemy chciały zrobic grupe zamkniętą którą mogą czytac tylko udzielajace sie dziewczyny to wtedy ona liste tych dziewczyn przesyala do anislu
i nigdy pozniej juz nic sie nie robi

wiec bierzcie fuche na luzie

Ann81 ja tam nie widzę brzucha u Ciebie :D ale chyba wysoka jetes co?

ja to wyglądam jakbym w 6 miesiącu była, a tu dopiero listopad sie zaczął.. no ale w I ciąży miałam potężny brzuch i jeszcze taki długi spiczasty do przodu.. wyglądałam jak kobieta rakieta i nie wychodziłam z domu
teraz nie bedzie tak łatwo się ukryć.. ktoś dziecko musi zawozić do przedszkola i odbierać
 
dziewczyny ja jestem moderatorką na czerwcówkach 2015 i nic do roboty z tym nie ma.. dostaje się wiadomości od anislu co chwile z jakimis konkursami i jak bedziemy chciały zrobic grupe zamkniętą, którą mogą czytac tylko udzielajace sie dziewczyny to wtedy ona liste tych dziewczyn przesyala do anislu
i nigdy pozniej juz nic sie nie robi

wiec bierzcie fuche na luzie

Ann81 ja tam nie widzę brzucha u Ciebie :D ale chyba wysoka jestes co?

ja to wyglądam jakbym w 6 miesiącu była, a tu dopiero listopad sie zaczął.. no ale w I ciąży miałam potężny brzuch i jeszcze taki długi spiczasty do przodu.. wyglądałam jak kobieta rakieta i nie wychodziłam z domu
teraz nie bedzie tak łatwo się ukryć.. ktoś dziecko musi zawozić do przedszkola i odbierać
 
@Blondie oo, fajnie :)
ja z kolei dorzucam info o smyku :D
Screenshot_20181108-094955.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181108-094955.jpg
    Screenshot_20181108-094955.jpg
    240,6 KB · Wyświetleń: 210
reklama
Ja już po wizycie i oczywiście skierowania na badania nie dostałam. Jedyne co to pobrał próbkę na cytologię i zrobił usg. Dzidziuś już zmienił pozycję i machał rączkami :)

laseczki a jak u Was z wagą ? :)
u mnie waga z końca 9tc do dziś ruszyła tylko 0,9 kg
i sama nie wiem czy to dobrze czy nie ?
zaczynałam na granicznym bmi, więc się cieszę bo póki co wolno idzie w górę, potem dojdzie dzidzia i inne składowe, no ale zastanawiam się czy to nie odbija się na maluchu ?
U mnie waga 1,5kg do przodu, niby nie jem jakoś więcej ani nie mam zachcianek, a jednak coś podskoczyła. Może dlatego, że ruch mam nieco ograniczony przez astmę.

Co do wizyt na nfz, to bratowa właśnie prowadzi ciążę w przychodni przyszpitalnej, jaki ma termin, to już zgłupiałam, bo om miała w sierpniu a lekarz wyliczył jej poród na koniec marca?! Ale nie w tym rzecz, wyobrażacie sobie że ona jeszcze nie miała żadnego usg!!! Bo jej gin wcześniej liczyła termin na koniec kwietnia, a na ostatniej wizycie się o miesiąc uwsteczniło i stwierdziła że jej już się 11-14 tydz usg nie należy!!! Nóż się w kieszeni otwiera... I teraz ma czekać na połówkowe... jak dla mnie to paranoja, chwała że mogę prowadzić ciążę prywatnie, bo chyba do końca to ja bym kogoś w tej przyszpitlanej przychodni ubiła.
Co do badań, to ja teraz na najbliższą wizytę nie mam żadnych, bo ostatnio były wzorowe i w poprzedniej ciąży też zawsze miałam w porządku, łącznie z moczem. Mi to na rękę, bo muszę rano się zrywać, do młodego moją mamę wołać, a w przychodni w której robię badania nie ma pierwszeństwa ciężarnych, bo większość jest w takim stanie.
Ile płacicie za połówkowe? Bo ginowi dp którego chodzę już poprzewracało się chyba w głowie, od września już z 250 zdrozało na 270 a pod koniec 2016 brał 200.
To już porażka takie traktowanie pacjenta, a raczej zerowe zainteresowanie. Współczuję...
Co do połówkowego to płacić będę 200zł.
 
Do góry