reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja za wizytę place 100 zł teraz podnieśli na 110 za USG w pierwszym trymestrze płaciłam 150 zł w Lublinie na połówkowe dopiero się będę umawiać na grudzień :)
 
reklama
z pappa prawie pół tysia :elvis:
Screenshot_20181108-103701.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181108-103701.jpg
    Screenshot_20181108-103701.jpg
    185,5 KB · Wyświetleń: 337
Hej dziewczyny ! Odzywamy się ze szpitalnych czeluści. Dzisiaj dostaje wypis do domu, bo crp ujemne, wymaz dobry. Miałam palpacyjne badanie ginekologiczne. Stwierdzono ze szyjka jest zwarta i zamknięta i nie nadaje się do szycia (w sensie ze jest za dobra) i jutro idziemy prywatnie założyć pessar. Mam nadzieje ze już wszystko będzie dobrze. Zostaje do porodu u rodziców w domu wiec będę miala wszystko podstawiane pod gębę :p mogę leżeć i czekać na Michaśke moja
 
Hej dziewczyny ! Odzywamy się ze szpitalnych czeluści. Dzisiaj dostaje wypis do domu, bo crp ujemne, wymaz dobry. Miałam palpacyjne badanie ginekologiczne. Stwierdzono ze szyjka jest zwarta i zamknięta i nie nadaje się do szycia (w sensie ze jest za dobra) i jutro idziemy prywatnie założyć pessar. Mam nadzieje ze już wszystko będzie dobrze. Zostaje do porodu u rodziców w domu wiec będę miala wszystko podstawiane pod gębę :p mogę leżeć i czekać na Michaśke moja

to dobre wieści :) !
zdecydowaliscie się na Michaline?
mi się to imię bardzo podobało :)
 
a ja melduję że niedzielne odczucie w kościele to już raczej był Maksiu.
bo od tamtej pory w poniedziałek, wtorek wieczór jak przyloze rękę kiedy leżę spokojnie to czuję jak pod spodem się coś powoli przesuwa :D
wczoraj rano i wieczór, dziś też rano to czuję. wykluczam jelita bo odczuwam inaczej, no i prawie na samym dole brzuszka :) wiem już na czym się skupiać i nieraz w dzień uda mi się to wychwycić ❤️
ale żadnego stukania, babelkow nie czuję, na stojąco też ciężko to wychwycić, pewnie ze względu na łożysko z przodu. ale myślę że kwestia tygodni aż się rozkręcić i urośnie :)

no i czuję nieraz mega rozpieranie po lewej lub po prawej stronie brzucha jak chodzę, siedzę, zmieniam pozycje, czasami to sprawia duży dyskomfort... ale zazwyczaj jak przyłożę rękę to właśnie w tym miejscu czuję tego małego lokatora ;)
 
Ostatnia edycja:
to dobre wieści :) !
zdecydowaliscie się na Michaline?
mi się to imię bardzo podobało :)
Tak, mąż kategorycznie nie zgodził się na Kalinę, powiedział ze kojarzy mu się z prostytutkami zza wschodniej granicy :p ale Michalina nam się obojgu podoba, do tego mój tato to Michał wiec mała ma imie po dziadku :p w ogóle śmiesznie, mama się śmieje bo mamy w Domu tatę Michała, kota Miśka i będzie mała Miśka :D Będzie wołać „Miśki na obiad ! :D „.

Słuchajcie w ogóle naoglądałam się tutaj tyle tragedii, ze psychicznie jestem wykończona. Wczoraj dziewczyna 20 tygodni musiała urodzić swojego jeszcze żywego maluszka bo odeszły jej wody i wdała się jakaś infekcja bo crp strasznie wysokie. Coś po prostu okropnego, wymiotować mi się chciało jak byłam świadkiem tej sytuacji. Dzisiaj dziewczynie w 25 tygodniu szyjka w ciągu 4 dni skróciła się o 10 mm , dzisiaj już miała tylko 7 mm i decyzja czy próbują zakładać szew ale jest ryzyko przebicia błon i zakończenia ciazy czy podają sterydy na płucka i czekają na cud. Mam nadzieje ze żadna z nas nie będzie stała przed takim wyborem.
 
reklama
Do góry