reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Kurcze tylko to jest takie ciężkie traci się taki sens życia ... A jeszcze dużo wokoło mnie zaciazonych , co jeszcze bardziej mnie przytłacza ...ehhh
Bardzo mi przykro, dopiero wszystko przeczytałam i się dowiedziałam :(. Trzymaj się, trudny czas przed tobą, ale tak jak dziewczyny radzą, skupisz się na swoich dzieciach i będzie na pewno nieco lżej.
 
@Mujer teraz mnie zaskoczyłaś, myślałam że ty jesteś wyluzowana we wszystkim :-D. To wszystko wina internetu, nie potrafimy się powstrzymać i czytamy. Też czytam dużo i czasami świruję. Choroby sobie wynajduję ;).
 
@Mujer teraz mnie zaskoczyłaś, myślałam że ty jesteś wyluzowana we wszystkim :-D. To wszystko wina internetu, nie potrafimy się powstrzymać i czytamy. Też czytam dużo i czasami świruję. Choroby sobie wynajduję ;).
Ja jestem hipochondryk i to taki ostry :D Przerabiałam każdy nowotwór i inne choroby jakie znalazłam w necie. Wystarczy, że mnie coś zakłuje. Ja jedynie w ciąży jestem wyluzowana. Tzn. chodzi o te ciążowe rzeczy. Jestem też wyluzowana jeśli chodzi o dzieci. Tak racjonalnie do tego podchodzę. Ale jeżeli chodzi o mnie to niestety świruję. Nie wiem skąd mi się to wzięło. A jak widzę jakieś strzałki w badaniach to już palpitacja serca hahaha.
 
Matko, oglądam zamiany żon, znalazłam przez przypadek żeby nie było, bo wyjątkowo mi się nudzi :p I ludzie jakie w jednym domu sztywne, dziwne zasady. Ojciec każe małej dziewczynce jeść. Jak mała nie chce to ma robić przysiady lub pompki :errr: Potem był dzień sprzątania i chłopiec zbudował coś tam z klocków. I płakał, że nie chce tego zburzyć, bo się napracował. Ale ojciec kazał zburzyć i sprzątać. W szoku normalnie jestem. Ja wiem, że są różne rodziny, ale czasem dla mnie kompletnie niezrozumiałe...
 
kasiula222 czasem warto się odizolować od tego, co nas przytłacza i skupić na tym, co mamy.. wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić.. w ogóle nie wiem, po co się odzywam.. to musi być okropnie ciężkie i nawet sobie tego nie wyobrażam.. tak sobie myślę, że po prostu potrzebujesz teraz dużo wsparcia, takiego prawdziwego współczucia.. szczerze współczuję i życzę mnóstwo sił! bądź dzielna i pisz, jak Ci ciężko
 
reklama
Jest mi strasznie ciężko pierwszym razem nie było tak źle jak teraz ...Jeszcze bratowa była z wieściami po wizycie że 8 tydz ciąży serduszko bije życzę im jak najlepiej ale ukłucie jest . Mogliśmy razem chodzić w ciąży ...
W poniedziałek idę do szpitala chyba że od ruszy t szybciej . Najpierw mają pobrać wymaz potem czeka się na wynik i po dobrym wyniku dają tabletki ...
 
Do góry