reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja już jestem przygotowana do lotu.... Mąż przyjedzie po mnie Ok 10 i zawiezie na lotnisko ...o 12:10 lot.... Pogoda u mnie kiepska - dość mocno wieje,ale mam nadzieję, że lot będzie w miarę spokojny...
Dziś obudziłam się z bólem gardła ... ale u mamy będę pic wodę z dużą ilością cytrynki i miodu i myślę, że powinno być Ok.
Jutro prenatalne ....

Trzymam kciuki za wszytkie dzisiejsze wizyty.
Udanego dnia babeczki
 
Ja już jestem przygotowana do lotu.... Mąż przyjedzie po mnie Ok 10 i zawiezie na lotnisko ...o 12:10 lot.... Pogoda u mnie kiepska - dość mocno wieje,ale mam nadzieję, że lot będzie w miarę spokojny...
Dziś obudziłam się z bólem gardła ... ale u mamy będę pic wodę z dużą ilością cytrynki i miodu i myślę, że powinno być Ok.
Jutro prenatalne ....

Trzymam kciuki za wszytkie dzisiejsze wizyty.
Udanego dnia babeczki
Na szczęście w trójmieście piękna pogoda... to sobie zażyjesz trochę słoneczka [emoji6]
 
@kasiula222 przykro mi... siedzę w szpitalu i rycze jak to przeczytałam... :( przezylam to samo w tym roku w kwietniu... byłam obstawiona lekami itp i pomimo tego serduszko przestało bic w 8tc A na usg przyszłam w 9... w szpitalu było dobre wsparcie psychiczne, obeszło się bez zabiegu. Miałam do wyboru iść na zabieg szybka akcja albo leki poronne bez ingerencji w środku... i jakby to powiedzieć urodziłam całe jajo plodowe I resztki itp wszystko poszlo do badania. Jeśli masz dzieciątka w domu to skup się na nich... to prawdziwy dar, którego zazdroszczę każdej mamie. :( trzymaj się ciepło!
 
@kasiula222 bardzo mi przykro... Wiem co czujesz... Wbrew pozorom takie sytuacje często się zdarzają... Za często... I nie mamy na to wpływu...
Tulę mocno... Życzę Ci dużo sił.. I w przyszłości ślicznego zdrowego maleństwa.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień i godzinę 15.

Ja też nie mogę sama czytać wyników bo szukam później w internecie i się denerwuje... [emoji58]

Moje dziecko pije już raz dziennie przed nocnym spaniem więc jest postęp.
 
reklama
Witam mamuśki :) u mnie dzisiaj kolposkopia. Boje się tego badania mimo ze wiem ze niby nie jest inwazyjne... ale zawsze... mam nadzieje ze przy okazji zajrzymy do środka zobaczyć co tam słychać u maleństwa :)
 
Do góry