reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja dzisiaj zaszalałam...u nas w Lidlu tydzień ciuchów dla kobiet w ciąży i na maluszków. No wiec mam rajstopy, sukienke, jeansy haha i nie moglam sie powstrzy ać, a że siostra jestvteraz w 19 tyg kupiłam pare rzeczy dla malutkiej....no nie moglam sie powstrzymać jakie to wszystko słodkie :)
 
reklama
Ja też chcę kupić tą poduszkę. Ale sa takie w kształcie L, U i C. Wiec nie wiem sama ktora jest najlepsza. Chciałabym potem używać jej tez jako poduszki do karmienia maluszka, lub ala kojca. Wiec że tez w kształcie C czasamk maja rzepy i sa do tego przystosowane. No nie wiem sama. Poszukam zdjęć.
 
Witamy :)
Gratuluję, już po pierwszym usg wiec pierwsze koty za płoty ;) Pierwsza ciąza?
Dziękuje. Właśnie druga. Urodziłam w styczniu synka. Skończył niedawno 8 miesięcy. jest na forum jeszcze jakaś mama, która będzie miała malucha rok po roku? Próbowałam doczytać co nieco żeby Was trochę poznać ale dałam radę przebrnąć przez kilka stron.
 
O właśnie coś takiego. Ci myslicie o tych wszystkich kształtach, ta w kształcie U wydaje sie spora. No nie wiem.
SPhotoEditor-20180914_191353.jpg
20180914_191418.jpg
 

Załączniki

  • SPhotoEditor-20180914_191353.jpg
    SPhotoEditor-20180914_191353.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 271
  • 20180914_191418.jpg
    20180914_191418.jpg
    108,1 KB · Wyświetleń: 267
Ja jestem zadowolona z tej w kształcie litery U. Ale ja jestem wysoka, wiec dobrze, ze mnie tak otaczała :) tyle tylko, ze to jak 3 osoba w lozku...
 
reklama
Ja jestem zadowolona z tej w kształcie litery U. Ale ja jestem wysoka, wiec dobrze, ze mnie tak otaczała :) tyle tylko, ze to jak 3 osoba w lozku...
Właśnie jak tak patrzę na te U to taki mój sposób spania, nie wiem czy nie lepsza by była. Akurat to że 3 osoba to mi nie przeszkadza wkoncu jakaś barierę przestrzenną będę mieć :D tak to zawsze na 15 cm..
 
Do góry