reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dzien dobry Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze tych wizyt! Czekanie najgorsze. Maliina, powodzenia. Ja tez bym nic nie jadla, wmusilam rano kanapke, za to juz u mnie jakby brzuszek wiekszy! I dopasowane spodnie troche niewygodne. To chyba za wczesnie... W pierwszej ciazy gdzies dopiero w 5 mc sie pojawil. Jak u Was?
 
Dzien dobry Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze tych wizyt! Czekanie najgorsze. Maliina, powodzenia. Ja tez bym nic nie jadla, wmusilam rano kanapke, za to juz u mnie jakby brzuszek wiekszy! I dopasowane spodnie troche niewygodne. To chyba za wczesnie... W pierwszej ciazy gdzies dopiero w 5 mc sie pojawil. Jak u Was?

Wiesz co moja mama by na to powiedziala :D oczywiscie to zartobliwie pisze ;) ona tak do mnie : 3 dni w ciazy i juz brzuch by chciala :D
 
Mi lekarka wczoraj w szpitalu kazala odlaczyc sobie Internet i nie czytac [emoji23] Natalko to ktory masz dzien cyklu? Bo Ty chyba jakos masz termin pod koniec kwietnia?
@Mujer kciuki za wizyte!
No i właśnie to jest dobre pytanie ale tak jak pisałam wcześniej dopiero na usg się wyklaruje bo przez to że mam nieregularne cykle to mam straszne rozbieżności z terminem porodu i tygodniem ciąży. Więc albo 4t3d albo 4t6d [emoji6]
 
Dzien dobry Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze tych wizyt! Czekanie najgorsze. Maliina, powodzenia. Ja tez bym nic nie jadla, wmusilam rano kanapke, za to juz u mnie jakby brzuszek wiekszy! I dopasowane spodnie troche niewygodne. To chyba za wczesnie... W pierwszej ciazy gdzies dopiero w 5 mc sie pojawil. Jak u Was?
Ja już od 2 tyg w spodnie nie wchodzę. Mam to samo co w pierwszej ciąży, idzie mi strasznie w uda i pośladki. Bieliznę też muszę nosić większą. Brzuszek też już widzę i nawet teściowa mi mówiła, że jest już trochę widoczny. [emoji4] Ogólnie to wszystko podobnie do pierwszej ciąży tylko tak ze 2 miesiące szybciej. [emoji3]
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. Obyście zobaczyły upragnione serduszka...
Ja właśnie wróciłam z badań. Bhcg, Tsh, opt, progrsteron ft3 i ft4. Już sama bhcg pewnie dużo wyjaśni... Także czekam.
 
reklama
Do góry