reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Jeszcze sie wczoraj naczytalam internetow. Ale czlowiek jest glupi, na dobicie. Juz chce miec to za soba. Od rana wymioty :o
Mi lekarka wczoraj w szpitalu kazala odlaczyc sobie Internet i nie czytac [emoji23]
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i pozytywne wieści.

Co do snów to ostatnio z mojego byłby niezły horror aż się bałam później zasnąć [emoji23]

Dzisiaj już wtorek jeszcze nie cake dwa tygodnie do wizyty [emoji28] ależ ten czas leci.

Wczoraj wieczorem już niewiele brakowało żebym miała romans z muszla klozetowa, dzisiaj rano na śniadanie zjadłam pół słoja młodej kapusty zasmazanej i teraz jest mi tak nie dobrze że nawet nie chce o niej myśleć [emoji87]
Natalko to ktory masz dzien cyklu? Bo Ty chyba jakos masz termin pod koniec kwietnia?
@Mujer kciuki za wizyte!
 
reklama
Wiecie co dziewczyny, okazalo sie, ze maz ubezpiecza mnie w pzu i prywatne wizyty mam za darmo. Dlatego tak szybko umawiaja
 
to chyba lekarz miał chyba usg w gabinecie.

Miałam koszmarną noc. Złapał mnie jakiś kaszel, ból gardła. Już schizy, że się rozchoruję w I trymestrze. Potem głupie sny. Czekałam na usg z jakąś laską. Długo czekaliśmy, lekarka była jakaś dziwna. Ona była pierwsza i wyszło coś nie tak i musiała zostać. Przyjechał jej facet, który się okazał także facetem mojej przyjaciółki. Zeszła się też cała moja rodzina. Paranoja.

Dzisiaj usg o 16:00, oby było serce. Jest 7+2.
Nie ma usg w gabinecie. W inne miejsce musiałam dojeżdżać. Dlatego mam przechlapane z tym jeżdżeniem, bo do samego lekarza 20 km, ale cenię go bardzo i nie zamienię.
Też mam co noc sny takie bogate, długie z rożnymi szczegółami. Miałam już nawet przed @, co mogłam wziąć za objaw ;), bo rzadko miewam sny.
Powodzenia na wizycie!!
 
@Mujer, @liczba kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty. Na pewno zobaczycie już bijące serduszka.

No i współczuję Wam tych nudności i wymiotow. Mnie na szczęście nic nie męczy. Ale też apetyt mam kiepski. Dzisiaj ledwo wcisnelam w siebie jedna kanapke z złotym serem. I to nie dlatego że mi było niedobrze tylko mi się jeść nie chce [emoji52]

Zaraz ma przyjechać teściowa i zostanie mi z najmłodszą a ja z chłopakami jadę ich obkupic do przedszkola. Może jeszcze rossmana zahacze.
 
Pamietam jak w pierwszej ciazy kupowalam gazete M jak Mama i jeszcze jedna podobna. Uwielbialam to czytac. W drugiej to juz internet. A teraz to nic. Nawet nie czytam o rozwoju w kolejnych tygodniach, choc tak bardzo to kiedys lubilam. Ale kolorowe czasopisma przy kawusi... moze do tego powroce :).
 
Wiecie co dziewczyny, okazalo sie, ze maz ubezpiecza mnie w pzu i prywatne wizyty mam za darmo. Dlatego tak szybko umawiaja
Możesz rozwinąć o co chodzi? Też jestem w pzu i pierwsze słyszę.

Nie ma usg w gabinecie. W inne miejsce musiałam dojeżdżać. Dlatego mam przechlapane z tym jeżdżeniem, bo do samego lekarza 20 km, ale cenię go bardzo i nie zamienię.
Też mam co noc sny takie bogate, długie z rożnymi szczegółami. Miałam już nawet przed @, co mogłam wziąć za objaw ;), bo rzadko miewam sny.
Powodzenia na wizycie!!
A to ciekawe. Bo z tego co wiem to na nfz przysługują 3 usg.

Dzięki, dziewczyny!
 
Możesz rozwinąć o co chodzi? Też jestem w pzu i pierwsze słyszę.

A to ciekawe. Bo z tego co wiem to na nfz przysługują 3 usg.

Dzięki, dziewczyny!

Doplaca jakies dodatkowy pakiet wlasnie ze specjalistami razem 100zl tylko to zbiorowe z pracy. Wtedy do 5 dni umawiaja do specjalisty(z ktorymi maja umowe) prywatnie za darmo. Dentysty zwrot chyba 20%. Kolega mowil, ze wykupil prywatnie w warcie taki pakiet na rok i mniej placi.
 
Możesz rozwinąć o co chodzi? Też jestem w pzu i pierwsze słyszę.

A to ciekawe. Bo z tego co wiem to na nfz przysługują 3 usg.

Dzięki, dziewczyny!
Niby przysługują 3 i na nie dostaje sie skierowanie do gabinetu USG (przynajkniej u nas tak), ale jak lekarz fajny to i na kazdej wizycie zrobi. Ja np. Mialam lekarza, ktory przez usg w 10 tygodniu powiedzial, ze on zadnej ciazy nie widzi i zebym przyszla za tydzien, to pomyslimy. Haha. Wiekowy dziadzio. Ja widzialam na moniyorze bobasa, a ten nie
[emoji23]
 
Doplaca jakies dodatkowy pakiet wlasnie ze specjalistami razem 100zl tylko to zbiorowe z pracy. Wtedy do 5 dni umawiaja do specjalisty(z ktorymi maja umowe) prywatnie za darmo. Dentysty zwrot chyba 20%. Kolega mowil, ze wykupil prywatnie w warcie taki pakiet na rok i mniej placi.
To zalezy jaki pakiet ubezpieczenia przygotowal przedtsawiciel ubezpieczeniowy i jaki wariant eybral pracownik. Nie w kazdym zakladzie pracy jest taka możliwość. ;)
 
reklama
Do góry