reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć jestem tu nowa leżę w szpitalu dla zajęcia czas szukałam forum na którym mogąbym z kimś porozmawiać. W zeszłym tygodniu w środę rano zrobiłam test ciążowy i o dziwo zobaczyłam piękne 2 kreseczki. W piątek wizyta u mojej Pani Doktor i jest pęcherzyk a w poniedziałek rano plamienie i ból brzucha jak na @ teraz jest lepiej mniej boli luteine pod język i leżeć. Lekarz powiedział że tak długo jak nie zobaczą serduszka.. Dodam że w zeszłym roku w kwietniu poronilam w 9 tygodniu bardzo chce żeby teraz było dobrze chce być mamą...
 
reklama
Cześć jestem tu nowa leżę w szpitalu dla zajęcia czas szukałam forum na którym mogąbym z kimś porozmawiać. W zeszłym tygodniu w środę rano zrobiłam test ciążowy i o dziwo zobaczyłam piękne 2 kreseczki. W piątek wizyta u mojej Pani Doktor i jest pęcherzyk a w poniedziałek rano plamienie i ból brzucha jak na @ teraz jest lepiej mniej boli luteine pod język i leżeć. Lekarz powiedział że tak długo jak nie zobaczą serduszka.. Dodam że w zeszłym roku w kwietniu poronilam w 9 tygodniu bardzo chce żeby teraz było dobrze chce być mamą...

Wytrzymasz ten strach i wszystko bedzie dobrze. Ja trzymam za Was kciuki. Odpoczywaj, jesli mozna tak o szpitalu powiedziec :)
 
@ŻonaGraja przykro mi :( Może jeszcze nie wszystko stracone?

Dziewczyny..... Dzis zostałam 2 dzień w domu bo mnie tak mdlilo. Idę do rodzinnej po l4 na te dwa dni. W pracy powiedziałam że jelitowkaalbo zatrucie i wiecie co.. Dzwoni do mnie szefowa pyta o samopoczucie kiedy wrócę itp i wywalila pytanie #a. Może to ciaza? # ja już stres... Mówię nie wiem chyba nie... A ona śmiech że żarty zartami ... I jak ją teraz wybrne z tej sytuacji? .. Omg. Chcialam dopiero powiedzieć po wizycie jak Lekarz zobaczy zarodek i powie, że jest wszystko ok..
Witaj w klubie. Mąż w domu, więc od wczoraj tylko leżę i jem. Nie mam na nic siły i latam ciągle do kibelka, ale bezskutecznie :( Jeszcze mam dzisiaj usg na drugim końcu miasta, będę z godzinę jechać i nie wiem jak dam radę... Mąż w czwartek wyjeżdża daleko i nie będzie go do soboty, chyba wykituję... A w pracy powiesz, że wtedy nie byłaś jeszcze pewna i tyle.

Mi wyszło wczoraj odwarstwienie jaja płodowego i to chyba to samo co Ty miałaś tylko nie tak mocne. Trochę się boję, bo przy moim roczniaku ciężko poleżeć... Poza tym muszę go nosić po schodach i nie wiem co to będzie...
A synek chodzi już?
 
Ja dziś skończyłam 5 tydzień. Nie robiłam w ogole bety. A do lekarza wybieram się dopiero za tydzień jak skończę 6 tydzień. A na usg umówiłam się na skończony 8 tydzień. Nie chce wcześniej usg. W poprzedniej ciazy jak poszłam na usg w 7 tyg to serce bardzo wolno biło. Lekarz tylko nastraszył a w 8 tyg. Serce biło jak dzwon. Wiec teraz nie chce się tak stresować. A objawów ciazy u mnie brak. Żadnych mdłości tylko się cieszyć ;) ciekawe jak dlugo... :)
 
To ja pewnie mam co innego, za urodzenie dziecka dostaję kasę i za pobyt w szpitalu (ale nie przy porodzie).

Fajny, niefajny, większość nie ma usg w gabinecie i o to chodzi.

Jak byłam chuda tak jestem :(

To już inna sprawa, chyba wtedy przysługuje więcej.

Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze!

Moja przyjaciółka też miała krwiaka, tylko nie mogła leżeć, miała prawie 2 latkę w domu.
To ubezpieczenie to 2 różne. Jedno to pakiet medyczny ( pewni z PZU) bo oni umawiaja lekarzy w ciągu 5 dni. A kasa za urodzenie to będzie pewnie ubezpieczenie grupowe na życie nnw. To są 2 różne rzeczy.
 
Ech... Chyba wszystko jasne. Beta zdecydowanie za niska. Tylko 2600...a niemal tydzień temu była 1700.. Także czekamy... Choć wiemy już na co.
Kurczę strasznie mi przykro [emoji17][emoji17] rzeczywiscie niewielki przyrost przez tyle dni. W poniedzialek masz kontrole? Ja też bym chciała zrobić bete ale nie mam nawet jak podjechać. Zresztą w piątek już wizyta więc wszystko się okaże więc teraz to już bez sensu robić.
Cześć jestem tu nowa leżę w szpitalu dla zajęcia czas szukałam forum na którym mogąbym z kimś porozmawiać. W zeszłym tygodniu w środę rano zrobiłam test ciążowy i o dziwo zobaczyłam piękne 2 kreseczki. W piątek wizyta u mojej Pani Doktor i jest pęcherzyk a w poniedziałek rano plamienie i ból brzucha jak na @ teraz jest lepiej mniej boli luteine pod język i leżeć. Lekarz powiedział że tak długo jak nie zobaczą serduszka.. Dodam że w zeszłym roku w kwietniu poronilam w 9 tygodniu bardzo chce żeby teraz było dobrze chce być mamą...
Witaj. Trzymam mocno kciuki żeby serduszko szybko się pojawiło.
 
reklama
Do góry