reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ale od samej owu Cię bolało czy dopiero teraz?
mnie boli w zasadzie cały czas :) niewielkimi przerwami :) takie ciagniecie kłucie jak na @...ale tak jak pisałam w poprzedniej ciąży też tak miałam...

Piszecie o mdłościach... Ja nie czuję nic. Poprzednie ciąże początkowo przeżygane . Teraz cisza. Może dlatego że bardzo mało jem bo w ogóle nie jestem głodna .. No wcale!

Właśnie wracamy do Krakowa .. Autobusem. Na szczęście synek zasnął więc nie roznosi autobusu mam nadzieję że pospi trochę, bo jak wstanie niewyspany to będzie masakra :)
:)
Mamy sukces. Odstawilismy się od cyca. :) kiedy ssal brzuch mocno pobolewał, więc no jakoś wolę nie ryzykować ..
 
reklama
Co do mdłości to niewiem kto je nazwał porannymi. Te rano są znoszę ale od popołudnia do nocy jest tragedia. Wracam do domu ok 19 głodna a lodówki nie mogę otworzyć,. Całe gardło scisniete, aż ciągnie mnie za uszami. Najgorzej działają na mnie perfumy narzeczonego. A on nie rozumie czemu mi niedobrze jak go poczuje.
A jak u was z piersiami ? Ja na samym początku miałam tak bolesne że nawet rękoma było ciężko ruszyć a teraz oslably,. Czuję tylko lekkie mówienie czasem w skutkach a ból tylko jak stanik zdejmuje.
Niestety to mnie bardzo martwi że ten objaw zanika.
Mam identycznie . Mam poranne mdłości , które są do zniesienia . A od popołudnia do wieczora jestem jak flak ! Wczoraj wyladowalam nad toaleta. A piersi też już bolą jakby mniej ... Ale to moja pierwsza ciąża , więc nie wiem czy tak ma być z tymi piersiami . Pociesze Cię jedynie , że nie jesteś sama z takimi objawami [emoji4]
 
Mnie piersi bolą, dziś jak zakładałam stanik to mnie tak zabolało, że masakra, a mdłości nie miewam jeszcze, na szczęście :) w pierwszej ciąży miałam lekkie z rana, ale nie kończyło się na wymiotach. Zobaczymy czy tym razem coś się rozkręci czy będzie spokojnie
 
Ja w żadnej z ciąż nie miałam jakiś mega bolesnych piersi. Teraz czasem mam takie uczucie jak mleko napływa :D
Ja znowu jadę nad jezioro z rodzicami, babcią i bratankiem. I też nie wiem czy ukryję. A jeszcze chciałam poczekać.
W pierwszej ciąży pracowałam na recepcji w banku. Pamiętam jak między gośćmi latałam do kibelka :D a w drugiej musiałam się z synem w akuku bawić z nad kibelka, bo się bał.
 
No kochane wy takie pijaczki ;):). Ja nie pije nigdy, to u mnie sie nikt nie domysli po tym, bo mnie juz znaja.
Zawsze mozecie powiedziec, ze bierzecie antybiotyk albo ze mialyscie zatrucie pokarmowe i teraz was mdli na alkohol i musicie odpuscic.
 
reklama
Do góry