reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Okres spóźnia się od zeszłego poniedziałku czyli już 7 dni, OM 30.06, testy negatywne. Test z przed wczoraj sprawdzony po godzinie dwie grube krechy (no ale po godzinie więc niby nie ważny ale nigdy wczesniej tak mi się nie zdarzyło), wczoraj wydaje mi się że na teście widziałam cień cienia cienia- ale nie wiem czy sobie nie wmawiam.
Taka o historia, świat nie chce żebym się tak łatwo dowiedziała.
Ja zrobiłam test w 22dc i był cień cienia... aż test rozebrałam na części pierwsze by dobre przyjrzeć się paskowi po 4 dniach już były wyraźne kreski, ale ciągle blade. A jakiej czułości masz testy bo 10 szybko wyłapią hcg a inne niekoniecznie. To dziś dalej razem z Tobą czekamy na ta betę... napewno będzie piękna [emoji110] [emoji110]
 
reklama
U mnie zaczęły się mdłości. Chyba będzie powtórka z rozrywki, brrrr.
Jestem z dziećmi na dworze i zaraz chyba zwymiotuję.
Jeszcze wczoraj dzwonił sąsiad, że robi żonie niespodziankę imieninową i żeby wpaść. I nie wiem jak się wymigać od alko :p
 
Ja zrobiłam test w 22dc i był cień cienia... aż test rozebrałam na części pierwsze by dobre przyjrzeć się paskowi po 4 dniach już były wyraźne kreski, ale ciągle blade. A jakiej czułości masz testy bo 10 szybko wyłapią hcg a inne niekoniecznie. To dziś dalej razem z Tobą czekamy na ta betę... napewno będzie piękna [emoji110] [emoji110]

Ten cień cienia to właśnie 10tka była. A ten po godzinie 20.
Zobaczymy. Dziś się mam nadzieję dowiem i żadna próbka nie pęknie przy wirowaniu.
 
Bo masz betę taką wysoką że nawet próbował nie wytrzymała [emoji12] [emoji12]

Tak i może trojaczki we mnie mieszkają :D
Dzięki dziewczyny za wsparcie, zawsze takie wylanie tego co mi leży na sercu pomaga i się uspokajam.
Moja psychoterapeutka zawsze mi radzi nie tłumić emocji i rozładowywać je w sposób niezagrażający otoczeniu :D
 
U mnie zaczęły się mdłości. Chyba będzie powtórka z rozrywki, brrrr.
Jestem z dziećmi na dworze i zaraz chyba zwymiotuję.
Jeszcze wczoraj dzwonił sąsiad, że robi żonie niespodziankę imieninową i żeby wpaść. I nie wiem jak się wymigać od alko :p
Ja bym powiedziała że biorę antybiotyk na zęba:p a propos mdłości !! Dziś pierwszy raz puściłam ciążowego pawia haha:p kawa +banan brrr. Do teraz mam dreszcze;p
 
Dziewczyny !
Opóźnienie 10 dni, dzisiaj zrobiłam test i negatywny :( przytrzymałam w sumie godzinę aż „mój” wyjdzie do pracy, może trochę przez to sfałszowany ? W każdym bądź razie nigdy nie miałam opóźnienia w okresie (tylko jak byłam w pierwszej ciąży, zawsze miesiączki mam regularni) dlatego chciałam zapytać czy może którejś się tak przytrafiło ? Może jeszcze mam zbyt niskie stężenie hormonów ?
Któraś może się wypowiedzieć ?
Beta jutro/pojutrze bo inaczej nie dam rady.
Pozdrawiam :*
Ja tez w tamtym roku nie mialam okresu ponad 50 dni i poszłam na betę i wyszła <2,0 i zaraz po tym okres mi przyszedł.. nie wiem co to bylo, ginekolog powiedziała, ze natura czasem płata figle i tak się zdarza.. takze jedynym wyjściem jest zrobienie bety albo wizyta u ginekologa ;)
 
reklama
Do góry