reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny !
Opóźnienie 10 dni, dzisiaj zrobiłam test i negatywny :( przytrzymałam w sumie godzinę aż „mój” wyjdzie do pracy, może trochę przez to sfałszowany ? W każdym bądź razie nigdy nie miałam opóźnienia w okresie (tylko jak byłam w pierwszej ciąży, zawsze miesiączki mam regularni) dlatego chciałam zapytać czy może którejś się tak przytrafiło ? Może jeszcze mam zbyt niskie stężenie hormonów ?
Któraś może się wypowiedzieć ?
Beta jutro/pojutrze bo inaczej nie dam rady.
Pozdrawiam :*
Ja nigdy nie mialam opoznien. A jednak ostatni cykl przed tym szczesliwym byl dluzszy o 6 dni!! To bylo z powodu wakacyjnego wyjazdu, wiec czasem zwykle sprawy moga przesunac @. @ przyszla spozniona. U ciebie jest 10 dni, wiec sporo.
Moglas miec pozno owulacje, ale moze byc roznie, wiec beta rozwieje twoje watpliwosci. Zycze ci ciazy, jesli jej pragniesz, ale wole ugasic twoj entuzjazm niz cie nakrecac. Pozniej mozesz miec mila niespodzianke :)
 
Oj chyba niepotrzebnie nakręcam :( teraz boje się że skoro coś tam boli i kłuje to może coś tami jest nie tak :( no nic poczekamy, zobaczymy. Najwyzej tez przejdę na majowe (moja Zosieńka miała się urodzić w maju i ja też jestem z maja), czerwcowe lub inne mamy 2019...

@Mama1990 ale bym się wkurzyła...no ale teraz najważniejsze jest to żeby było już to potwierdzenie ciąży :)
Kiedy masz termin @?
 
Ja wam zazdroszczę tych mdłości to znaczy że progesteron wysoki i ciąża dobrze się rozwija.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam. Teraz też nie mam. Teraz tylko 2 tydzień czuje rozkurczanie się macicy. Lekko obrzmiałe piersi. No i mega wystający brzuch :)
Idę na wizytę w przyszły wtorek.
W poprzednich ciążach pędziłam od razu, ale ćwiczę cierpliwość :)
 
Ja nigdy nie mialam opoznien. A jednak ostatni cykl przed tym szczesliwym byl dluzszy o 6 dni!! To bylo z powodu wakacyjnego wyjazdu, wiec czasem zwykle sprawy moga przesunac @. @ przyszla spozniona. U ciebie jest 10 dni, wiec sporo.
Moglas miec pozno owulacje, ale moze byc roznie, wiec beta rozwieje twoje watpliwosci. Zycze ci ciazy, jesli jej pragniesz, ale wole ugasic twoj entuzjazm niz cie nakrecac. Pozniej mozesz miec mila niespodzianke :)

Marzymy o Dzidzi <3
Tak samo ja myśle, latałam do łazienki co pół godziny i cały czas sie nakręcałam, czytałam, szukałam żeby dać cień nadziei ale stwierdziłam że lepiej się miło zaskoczyć niż zawieść ... A z Wami jak z przyjaciółkami, musiałam komuś powiedzieć a teraz tylko spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Będzie co ma być - jeśli nie teraz to starać sie nie przestaniemy a jeśli już to będziemy skakać do nieba <3
 
Ja wam zazdroszczę tych mdłości to znaczy że progesteron wysoki i ciąża dobrze się rozwija.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam. Teraz też nie mam. Teraz tylko 2 tydzień czuje rozkurczanie się macicy. Lekko obrzmiałe piersi. No i mega wystający brzuch :)
Idę na wizytę w przyszły wtorek.
W poprzednich ciążach pędziłam od razu, ale ćwiczę cierpliwość :)
Tez zazdroscilam innym mdlosci, a teraz sama nie wiem co moge jesc, wody nie moge pic, jest tragedia. W pierwszej ciazy nie mialam mdlosci, a ciaze donosilam i dziecko mam. Nie musi byc tak, ze mdlosci = wszystko ok, a brak mdlosci zwiastuje poronienie. Jeszcze kilka dni temu moglam wszystko jesc, teraz mi cuchnie wszystko, jak otworze lodowke to mnie cofa i nie chce sie tak czuc. Niedawno marzylam o mielonych, teraz mnie odrzucaja. I jak ja mam ukryc te ciaze! :-D W kazdej ciazy mam tak, ze mam obrzydzenie do zbozowej kawy, ktora kocham. I co ja teraz mam pic? Wody nie, kawy nie :crazy:.
 
Jaka masz sytuacje, bo nie pamietam? Test negatywny? Czy byly jakis blade kreski?

Okres spóźnia się od zeszłego poniedziałku czyli już 7 dni, OM 30.06, testy negatywne. Test z przed wczoraj sprawdzony po godzinie dwie grube krechy (no ale po godzinie więc niby nie ważny ale nigdy wczesniej tak mi się nie zdarzyło), wczoraj wydaje mi się że na teście widziałam cień cienia cienia- ale nie wiem czy sobie nie wmawiam.
Taka o historia, świat nie chce żebym się tak łatwo dowiedziała.
 
Okres spóźnia się od zeszłego poniedziałku czyli już 7 dni, OM 30.06, testy negatywne. Test z przed wczoraj sprawdzony po godzinie dwie grube krechy (no ale po godzinie więc niby nie ważny ale nigdy wczesniej tak mi się nie zdarzyło), wczoraj wydaje mi się że na teście widziałam cień cienia cienia- ale nie wiem czy sobie nie wmawiam.
Taka o historia, świat nie chce żebym się tak łatwo dowiedziała.
Moze byl ten cien cienia cienia? Zycze ci tego.
 
reklama
Do góry