reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziękuję dziewczyny za przywitanie :). A za wszystkie mamy starające się trzymam kciuki. Narazie dopiero tutaj się pochwaliłam boje się chwalić żeby nie zapeszac.

Ja dopiero przed testowaniem, tak za ok.10 dni jak @ nie przyjdzie to zatestuje, ale też tak zawsze myślałam, że najlepiej nie rozpowiadać za wcześnie o ciąży , nawet tak do końca 1 trymestru ale nie wiem czy bym tyle wytrzymała.. :p
 
reklama
Ja w 2 ciąży wszystkim powiedziałam ale jak poroniłam i byłam po zabiegu to źle się czułam jak ktoś pyta jak tam ciąża it'd, więc teraz chce trochę odczekać chociaż w pracy powiem chyba bo jak by co musieli by szukać kogoś na moje miejsce powoli.
 
Ja w 2 ciąży wszystkim powiedziałam ale jak poroniłam i byłam po zabiegu to źle się czułam jak ktoś pyta jak tam ciąża it'd, więc teraz chce trochę odczekać chociaż w pracy powiem chyba bo jak by co musieli by szukać kogoś na moje miejsce powoli.
Też się boję chwalić. Później się trzeba tłumaczyć jak coś poszłoby nie tak.
 
Tez mialam takie humorki w tym cyklu, skrajne emocje naprzemiennie. Raz strach, raz radosc jak u ciebie. Ten lek w ogole od ktorego dnia trzeba brac i co on daje? Czemu dawka mialaby byc za mala?
Ten lek się zażywa najczęściej od 5 do 9 dnia cyklu ja rzutem na taśmę dostałam go od 6 do 10. I ma on "pomoc" moim jajnikom wyhodować dominujący pecherzyk.

Dawka którą mam to 0.5 tabletki dwa razy dziennie (niestety nie pamiętam jaka dawke brałam poprzednio) i lekarz stwierdził że jeżeli ta dawka będzie za mała to w przyszłym cyklu ja zwiększymy, bo woli dac mi mniej niż później prowadzić ciążę bliźniaczą...
Niektórym kobietą taka dawka wystarcza i mam nadzieję że ja też będę właśnie taką kobietą i że będzie chociaż jeden ładny pecherzyk.
Niby mi coś świta że wtedy też brałam pół tabletki ale nie mam tej pewności i nie wiem czy sobie sama nie wmawiam tego żeby się pocieszyć.
Boję się trochę sama sobie zwiększyć dawke bo przestymulowanie jajników jest groźne.
Dlatego czekam do poniedziałku na monitoring i na hasło że jest pecherzyk że mam wziąść zastrzyk i możemy działać. Wtedy moooze będę troszkę spokojniejsza
 
Ja ogólnie mam na 22.08 wizytę ustaloną po odbiór cytologi, więc jak nie dostanę @ i coś tam będzie to od razu za jednym zamachem i to i to , tylko nie wiem czy lekarz wyczuje taką powiedzmy ok. 4 tygodniową ciążę ? Nie mając sprzętu...
Moze jedynie zaobserwować że pochwa jest zasiniona i macica rozpulchniona no i szyjka wysoko ale zamknięta nic więcej w tak wczesnej ciąży nie zobaczy nawet ze sprzętem usg
 
reklama
Do góry