reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja się boję dziewczyny...Mam takie mieszane uczucia raz się cieszę i wiem że się uda a za chwilę boję się że dawka leków jaka mi przepisał lekarz jest za mała i że nic z tego nie będzie [emoji22]
Jak ja już mam takie humory to co będzie później [emoji19][emoji28]
 
Ja się boję dziewczyny...Mam takie mieszane uczucia raz się cieszę i wiem że się uda a za chwilę boję się że dawka leków jaka mi przepisał lekarz jest za mała i że nic z tego nie będzie [emoji22]
Jak ja już mam takie humory to co będzie później [emoji19][emoji28]
Tez mialam takie humorki w tym cyklu, skrajne emocje naprzemiennie. Raz strach, raz radosc jak u ciebie. Ten lek w ogole od ktorego dnia trzeba brac i co on daje? Czemu dawka mialaby byc za mala?
 
Ja się boję dziewczyny...Mam takie mieszane uczucia raz się cieszę i wiem że się uda a za chwilę boję się że dawka leków jaka mi przepisał lekarz jest za mała i że nic z tego nie będzie [emoji22]
Jak ja już mam takie humory to co będzie później [emoji19][emoji28]

Będzie dobrze Natuś, nie zamartwiaj się na zapas ;) lekarz na pewno wiedział co robi z jaką dawką będzie dobrze ;)
 
14dc A mam cykle po 28-29 mało kiedy mi się przesuwa. Wiesz 2 córeczki juz mam i chciałbym by mąż miał w koncu swojego upragnionego synka [emoji16]

Moim zdaniem najlepiej dziś, jutro i pojutrze dać z siebie wszystko bo skoro dziś 14dc czyli owulacja a od tyłu liczona przypada na jutro lub przy cyklu 29 dniowym na pojutrze to 3 noce Wasze i się uda, bo jeśli cykl okaże się dłuższy to lepiej 3 dni żeby się wstrzelić :D
 
reklama
Do góry