reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
A ja znowu zrobilam dzisiaj test:p doslownie przed chwileczką, tak to jest jak leży w szufladzie i kusi
Daje zdjęcie do porównania z tym ze wczoraj rana
Teraz to się zastanawiam jak wszystkie cos tam dostrzeglysmy bo ten z dzisiaj juz jest naprawdę wyraźny i to z popołudniowego moczu :) cieszę sie strasznie ze ten poziom HCG jest juz tak wysoki ze zwykły test z jedniową przerwą dal wyraźną różnice.
Ciąża jak nic!!! [emoji6] gratulacje
 
Mój by oszalał z 3 corka i ciągłym różem i tymi lalkami [emoji23][emoji23]
Czuje podbrzusze jakby była owu wiec mam nadzieje ze moj wroci z trasy i będziemy cos działać [emoji6]
U mnie mimo ze to dziewczynki to lubia legginsy i zabawki chlopiece. Mamy sterowane auta, mnostwo chlopiecych zabawek, ubrania rozowe na palcach moge policzyc :-) :)
No ale dziewczynka to dziewczynka :wink:
Nam jest wszystko jedno :laugh2:
 
Ja biore pod uwage, ze bedzie zle. To silniejsze ode mnie. Mysle czasami, ze moze nic tam nie ma,puste jajo albo cos. I nie spieszy mi sie, zeby to sprawdzac ;). Bety nie robie, bo bywaja rozne sytuacje i potem bym sie zastanawiala jak wyniki zinterpretowac, kiedy tyle dni do wizyty... Pojde chyba na wizyte na NFZ niedlugo, bo lekarz da skierowanie na usg i zleci badania. Lub zleci je dopiero jak ciaza zostanie potwierdzona na usg. W kazdym badz razie musze sie umowic wczesniej na usg, bo moze sa kolejki, a musze zrobic najlepiej jak bedzie 7 ukonczonych tygodni.
Aneta nie że będzie źle tylko co najwyżej że może być źle. Ale wcale nie musi [emoji6][emoji3]
 
reklama
U mnie mimo ze to dziewczynki to lubia legginsy i zabawki chlopiece. Mamy sterowane auta, mnostwo chlopiecych zabawek, ubrania rozowe na palcach moge policzyc :-) :)
No ale dziewczynka to dziewczynka :wink:
Nam jest wszystko jedno :laugh2:
To moje to bardzo dziewczęce są [emoji6] lalki, domki, wozki i róże. Mojemu juz od pierwszego dziecka marzył się syn. Mi z resztą też [emoji6] ale przyjmę i chlopca i dziewczynkę. Najważniejsze by zdrowe!!!
 
Do góry