reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Z tego co wiem 12 listopad to wolne tylko dla urzędów (urzad miasta, urząd skarbowy, sądy itp.). Lekarze, szpitale, przychodnie, sklepy wszystko ma być otwarte jak w normalny dzień.
Moja siostra pracuje jako rejestratorka medyczna w przychodni i dzisiaj się dowiedziała, że 12.11 jest wolny. Podobno Sejm ustalił taką ustawę.
 
Dzień dobry również trzymam kciuki za wizyty moja w poniedziałek już się nie mogę doczekać [emoji16] pogoda taka że nosa z domu nie wystawiam ala jutro rano pasuje mi podjechać po wyniki ostatnich badań brrr.
Ale PODOBNO na 1 listopada ma być 17 stopni i tego się trzymam [emoji28]
Gratuluję kolejnych synusiów[emoji7]
 
reklama
Super.:) U mnie 18t i nie wiem czy to co czuje to dziecko. Leciutkie, do kopania to u mnie chyba daleko. No i lekarz mnie sprowadzil na ziemie, ze za szybko :/ jednak wydaje mi sie, ze czasem czuje lekkie obijanie
No to nie będą jeszcze jakies mega kopniaki, to bardziej takie falowanie i motylki w brzuchu. Ja w 1 ciąży czulam okolo 16 tygodnia, a teraz wydaje mi sie, ze wczesniej. Wczoraj lrzed snemjuz konkretniej tam sobie falował, co chwile pukało:)
 
Do góry