reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny!
Niestety zajrzałam w nadziei, że nadrobię, ale boli mnie głowa od wczoraj, więc nic z tego, uciekam chyba spać. Zajrzałam jedynie na wizytowy i gratuluję wszystkim pozytywnych wieści.
 
reklama
Cześć
Wracając do snów to właśnie schody jakieś mnie ogarniaj przrz sny. Śpię nagle budzi mnie dzwonek do drzwi i rękę bym sobie dała uciąć że to dzwonilo na prawdę nie we śnie. Ale jestem dziś w nocy sama. Leżę na łóżku i nasluchuje Ale na klatce cisza nic nie słychać więc nosa spod kołdry nie wyscibiam. Jak nic mi się śniło a ja się niemal na równe nogi zerwalam żeby otworzyć. A teraz leżę i boję się zasnąć. Tak realistycznych snów jak teraz to nigdy nie miałam.
 
Cześć kobietki, ja się zaraz po śniadaniu zaczynam szykować na wizytę na 11:20, powiem Wam że na kolejną też się zapisze jak najwcześniej przynajmniej człowiek nie musi się stresować pół dnia [emoji14] Kciuki za resztę wizytyjacych dzisiaj Sylwia, Zmurka reszty niestety nie pamiętam. Pogoda u nas znowu makabra leje ciemno buro i ponuro,oby się trochę wypogodzilo. Miłego dnia :)
 
No mi bardziej zależy na badaniach moczu i krwi. W pierwszej ciąży miałam anemie. Infekcje się zdarzają. Ale póki dobrze się czuję to jest ok. W razie czego potrafię być upierdliwa. Miałam usg na nfz w 9tc więc teraz pewnie da skierowanie na polowkowe.
Powiem wam że teraz wyluzowalam. Samo to przyszło. Jakoś w weekend. I jak mnie teraz ginek zbadał i mówi ze jest ok to OK ;)
Tylko mama moja mnie wku*** bo wyczytala na ulotce ze acard jest szkodliwy i teraz mi truje d***. Chociaż dwóch lekarzy nie miało z tym problemu i usg genetyczne wyszło ok.
Wolę brać acard niż nie donosic ciąży.

Kiedyś acard był uznawany za szkodliwy, ale zrobili badania i jednak jest wskazany w ciąży. A powiedz mi-bierzesz go rano czy wieczorem? Mnie jest łatwiej rano, ale wyczytałam ze jednak wieczorem się powinno brać....
 
Panstwo chce żeby rodziło sie więcej dzieci, wielce zasiłki powymyslali, ale żeby to dziecko wogole w zdrowiu zrobić i donosić to juz ich nie obchodzi... Niech sobie każda badania i wizyty opłaca sama

A z zabawnych rzeczy to jak już się umówisz na NFZ na wizytę (tak jak ja) to sobie ogłaszają święto 12 listopada i wizyta mi przepadnie :/
 
A z zabawnych rzeczy to jak już się umówisz na NFZ na wizytę (tak jak ja) to sobie ogłaszają święto 12 listopada i wizyta mi przepadnie :/
Z tego co wiem 12 listopad to wolne tylko dla urzędów (urzad miasta, urząd skarbowy, sądy itp.). Lekarze, szpitale, przychodnie, sklepy wszystko ma być otwarte jak w normalny dzień.
 
reklama
Do góry