reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja dziś tu znowu na porządnie zajrzałam wieczorem.
Milion akcji dzisiaj miałam. Okazało się, że dali nam złe elementy do drzwi i dwie pary zostały niewstawione. Trzeba było jechać, oddać, zamówić nowe i pół dnia w Leroy Merlin spędziłam. W międzyczasie z kotem do weterynarza, bo kumulację dolegliwości ma: kleszcz, robaki i złamany kieł po same dziąsło do tego stopnia, że musi mieć całego pod narkozą osuwanego, bo korzeń na wierzchu. Moja bidulka...
Ale właśnie zamówiłam materac do łóżka!!! Tak, to ten materac, na którym za kilka dni będziemy się intensywnie starać o dzisiusia [emoji38]. Okres jeszcze mam i tak patrząc na jego intensywność, to może jutro wieczorem mi się skończy.
 
reklama
19-20 dc , bo nie wiem czy liczyć plamienie 1 dzien przed okresem, ginekolog powiedziala , że się liczy...
To jeśli tak to mam 20dc a przytulanki były 11,14,17 dc a ostatnie miały po 28,27,29 cykle bo wczesniej miałam nawet 34 , a dostałam tabsy i mi się zmieniło na mniejsze więc ostatnie 3 mies miałam właśnie tak jak napisałam wyżej ;)
To mogliście się idealnie wstrzelic. Trzeba to co teraz napiszę traktować z przymrużeniem oka, ale kalkulator dni płodnych wyznaczył dni płodne od 15 do 20 lipca, owu 19 lipca. Zakładając, że cykl 28dniowy. W tych dniach to ja bym się co drugi dzień starała, 18 lipca była też duża szansa. Reszta zależy od twojego śluzu i nasionek męża, ich żywotności itp.
Ach żeby tak owu była jak w tych kalkulatorach :cool2:
Ja w dniach wysoce płodnych częściej bym się przytulała, co drugi dzień chociaż. Wtedy nie zmniejszamy, tylko zwiększamy swoje szanse taka prawda. Ale można zajść po jednym współżyciu, jak i można też nie zajść po częstym.
 
Ja juz odliczam dni do testowania, a dopiero 13 dc [emoji14]
Moj maz juz ledwo zipie... ale co tam! Trzeba sie poswiecic dla dobra sprawy!
No mój się tym razem zadeklarował, że będziemy się codziennie starać, chociaż ja powiedziałam, że co dwa dni wystarczy haha. Też będzie pewnie ledwo zipał, bo to chłop 192 cm i 115 kg i tryb życia praca->dom [emoji23] Ale tak jak piszesz, trzeba się poświęcić!
 
To mogliście się idealnie wstrzelic. Trzeba to co teraz napiszę traktować z przymrużeniem oka, ale kalkulator dni płodnych wyznaczył dni płodne od 15 do 20 lipca, owu 19 lipca. Zakładając, że cykl 28dniowy. W tych dniach to ja bym się co drugi dzień starała, 18 lipca była też duża szansa. Reszta zależy od twojego śluzu i nasionek męża, ich żywotności itp.
Ach żeby tak owu była jak w tych kalkulatorach :cool2:
Ja w dniach wysoce płodnych częściej bym się przytulała, co drugi dzień chociaż. Wtedy nie zmniejszamy, tylko zwiększamy swoje szanse taka prawda. Ale można zajść po jednym współżyciu, jak i można też nie zajść po częstym.
Prawdę prawi, polać jej! Ale ewentualnie soczek, bo pozytyw już wyszedł [emoji6]
 
To mogliście się idealnie wstrzelic. Trzeba to co teraz napiszę traktować z przymrużeniem oka, ale kalkulator dni płodnych wyznaczył dni płodne od 15 do 20 lipca, owu 19 lipca. Zakładając, że cykl 28dniowy. W tych dniach to ja bym się co drugi dzień starała, 18 lipca była też duża szansa. Reszta zależy od twojego śluzu i nasionek męża, ich żywotności itp.
Ach żeby tak owu była jak w tych kalkulatorach :cool2:
Ja w dniach wysoce płodnych częściej bym się przytulała, co drugi dzień chociaż. Wtedy nie zmniejszamy, tylko zwiększamy swoje szanse taka prawda. Ale można zajść po jednym współżyciu, jak i można też nie zajść po częstym.


Tak masz rację :) no u nas wyszło w sumie tak, bo miałam tą wizytę u gina więc ze 2dni przed nie mogłam czyli 16,17 lipiec odpadł, po wizycie było, a później 20,22 lipiec mój narzeczony sobie wypił , więc nie było nic z dodatkowych przytulanek :p jak to się mówi ? "Co ma być to będzie " :D
A wierzycie w ten chiński kalendarz co pokazuje płeć dziecka ?
 
reklama
Rajo i Dżasta wy chyba będziecie testować w podobnym czasie, na początku sierpnia? :rofl2:
Rajo nie martw się. Test przed @ zalecają robić z porannego moczu, więc może za kilka dni zrób, ale RANO :tak:.

Kwietniowko witaj i gratki dziewczyno, nad czym się zastanawiasz, taka krecha jest że ho ho :):).

Patuśka 13dc to idealny czas na działania :cool2:, biedny mąż ;), ale jaki będzie dumny z siebie jak 2 kreski zobaczy :wink:

Porcelana jakie masz dni pełne "wrażeń" ostatnio. Dobrze, że to ogarniacie. MATERAC??? GENIALNIE!! :happy::happy2:
 
Do góry