reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja znowu chciałabym dziewczynkę. [emoji4] wg tego kalendarza tak powinno być ale wiadomo się zobaczy.

A Młody dziś biega z gołą pupą. [emoji3] zaczynamy nocnikowanie na ostro, bo za 8 miesięcy chciałabym już tylko jedno dziecko w pieluchach mieć. [emoji6]
 
reklama
Justyś ja już po okresie [emoji4] wczoraj zaczęliśmy już się przygotowywać do starań [emoji6]

Mam tylko nadzieję że ta dawka clo jaka przyjmuje jest wystarczająca i będzie chociaż jedno jajeczko w pon wychodowane [emoji846] bo za nic nie mogę sobie przypomnieć ile brałam ostatnio.

Jak już tak wybiegacie w przyszłość to ja jeszcze nie sprawdzam płci na ten cykl. W poprzednim się zgadzało [emoji4] i teraz wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe ale chciałabym braciszka dla młodego [emoji6][emoji3]

Oo Supcio czyli dwie staraczki i zaraz bedzie kolejna porcelana ;)
No tak masz rację Natuś , najważniejsze aby wychodowalo się jajeczko , a.później aby było zdrowe :) Trzymam kciuki ;*
 
Ja znowu chciałabym dziewczynkę. [emoji4] wg tego kalendarza tak powinno być ale wiadomo się zobaczy.

A Młody dziś biega z gołą pupą. [emoji3] zaczynamy nocnikowanie na ostro, bo za 8 miesięcy chciałabym już tylko jedno dziecko w pieluchach mieć. [emoji6]

Super to powodzonka kochana z nocnikowaniem, aby młody szybko załapał i Cię odciążył ;)
 
Joannaa24
Podziwiam Cie ze chcesz sie podołać tego oduczenia od pieluszek tak wcześnie ale i życzę powodzenia i nie poddania sie w momentach zwątpienia.

P.S pisalam wczesniej pod loginem Kwietniowka:) ale zmienilam żeby było łatwiej skojarzyć po imieniu
 
Dziewczyny które są w ciąży macie jakieś objawy?
Mnie pobolewa czasami brzuch, ale inaczej niż na @. Tak delikatnie. I takie rozpieranie mam, a wczoraj wieczorem miałam coś takiego jakbym zakwasy miała po bokach. Piersi bolą, ale nie tak intensywnie jak w pierwszej ciąży.
Kiedy idziecie na pierwszą wizytę?
 
Joannaa24 jak synek będzie gotowy to załapie w tydzień lub szybciej. Dzieci są różne, zaczynają chodzić, mówić w różnym tempie. Tak samo z nauką nocniczka. Kolegi córka nauczyła się jak miała 1,5 roku i to najmłodsza dziewczynka, która opanowała tę sztukę, jaką ja znam :tak:. Słyszałam też że chłopcy później od dziewczynek się uczą, ale to może taki mit, tak jak z mówieniem, że chłopcy później mówią - znam przypadki odwrotne, że to chłopcy mówili wcześniej od dziewczynek w tym samym wieku :rolleyes:.
 
Zobaczymy jak będzie z tym nocnikiem. Ale oby załapał nim urodzi się rodzeństwo. [emoji3]
A jeśli chodzi o objawy to w sumie brak. Żadnego rozpierania brzucha czy bolesnych piersi. Że o mdłosciach nie wspomnę. [emoji4]
 
Rajo i Dżasta wy chyba będziecie testować w podobnym czasie, na początku sierpnia? :rofl2:
Rajo nie martw się. Test przed @ zalecają robić z porannego moczu, więc może za kilka dni zrób, ale RANO :tak:.

Kwietniowko witaj i gratki dziewczyno, nad czym się zastanawiasz, taka krecha jest że ho ho :):).

Patuśka 13dc to idealny czas na działania :cool2:, biedny mąż ;), ale jaki będzie dumny z siebie jak 2 kreski zobaczy :wink:

Porcelana jakie masz dni pełne "wrażeń" ostatnio. Dobrze, że to ogarniacie. MATERAC??? GENIALNIE!! :happy::happy2:

No właśnie pospieszyłam się z tym testem, ale trudno, nic straconego :) jeszcze nie robiłam z porannego więc myślę pozytywnie.
Tak, będziemy z Dżastą razem testować :D

Ja na to planowanie płci patrzę z przymróżeniem oka... Chociaż cały czas z tyłu głowy mam to, że niby męskie plemniki są szybsze i jak jest działanie w owulację, to wtedy będzie chłopak.
Generalnie zawsze chciałam mieć trzech synów, bo mój narzeczony ma dwóch braci i mój Tata tak samo. Wszyscy mi mówili, że mnie pogięło chyba, bo to dwa bochenki chleba na śniadanie idą [emoji6]
Teraz cały czas chcę się na pewno w jednego syna wstrzelić. Trójki dzieci już nie planuję, ale dwójkę na pewno, bo sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko nie miało rodzeństwa.
Tylko się boję jak to się z genami rozłoży. Narzeczony ma ponad 190 cm, a ja ledwo 160 cm. I jakby się trafiła córa, to nie daj Bóg niech nie ma wzrostu po ojcu. Ale znowu jak będzie syn, to żeby wzrostu nie miał po mnie [emoji23]
Kochana, wezmą wzrost po trochu od Ciebie i od męża i się wyrówna :D

Dziewczyny które są w ciąży macie jakieś objawy?
Mnie pobolewa czasami brzuch, ale inaczej niż na @. Tak delikatnie. I takie rozpieranie mam, a wczoraj wieczorem miałam coś takiego jakbym zakwasy miała po bokach. Piersi bolą, ale nie tak intensywnie jak w pierwszej ciąży.
Kiedy idziecie na pierwszą wizytę?
Mnie tak jakby na @ ale lżej, zakwasy takie jakby to bardziej w piersiach czuję. Jeżeli mi się ciąża potwierdzi to właśnie nie wiem kiedy iść, chciałoby się jak najwcześniej, ale tak właściwie to będąc w pierwszej ciąży poszłam w 6 tygodniu i nawet nie było jeszcze serduszka. Wtedy powiedziałam sobie, że w drugiej poczekam do takiego tygodnia, aby to serduszko już było. No ale wiecie jak to jest z czekaniem... :D
 
reklama
Ja myślę ze za ok 2 tygodnie pójdę sie zapisać wiec wypadnie kolo 7/8 tygodnia
Z objawow jak na @, bol w dole pleców i podbrzusza, ale piersi bolą inaczej, pieką od srodka tak jakby
Póki co teoretycznie mam 3 tydzień i 4 dni, w niedziele miałby sie pojawić okres wiec zrobię jeszcze jeden test tak dla przypieczętowania 4 tygodnia :)
 
Do góry