reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Tak masz rację :) no u nas wyszło w sumie tak, bo miałam tą wizytę u gina więc ze 2dni przed nie mogłam czyli 16,17 lipiec odpadł, po wizycie było, a później 20,22 lipiec mój narzeczony sobie wypił , więc nie było nic z dodatkowych przytulanek :p jak to się mówi ? "Co ma być to będzie " :D
A wierzycie w ten chiński kalendarz co pokazuje płeć dziecka ?
Mi sie sprawdza i teraz mi corka wychodzi, ale to sie okaze jak dobrze pojdzie :rolleyes:
 
reklama
Tak masz rację :) no u nas wyszło w sumie tak, bo miałam tą wizytę u gina więc ze 2dni przed nie mogłam czyli 16,17 lipiec odpadł, po wizycie było, a później 20,22 lipiec mój narzeczony sobie wypił , więc nie było nic z dodatkowych przytulanek [emoji14] jak to się mówi ? "Co ma być to będzie " :D
A wierzycie w ten chiński kalendarz co pokazuje płeć dziecka ?
Ja na to planowanie płci patrzę z przymróżeniem oka... Chociaż cały czas z tyłu głowy mam to, że niby męskie plemniki są szybsze i jak jest działanie w owulację, to wtedy będzie chłopak.
Generalnie zawsze chciałam mieć trzech synów, bo mój narzeczony ma dwóch braci i mój Tata tak samo. Wszyscy mi mówili, że mnie pogięło chyba, bo to dwa bochenki chleba na śniadanie idą [emoji6]
Teraz cały czas chcę się na pewno w jednego syna wstrzelić. Trójki dzieci już nie planuję, ale dwójkę na pewno, bo sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko nie miało rodzeństwa.
Tylko się boję jak to się z genami rozłoży. Narzeczony ma ponad 190 cm, a ja ledwo 160 cm. I jakby się trafiła córa, to nie daj Bóg niech nie ma wzrostu po ojcu. Ale znowu jak będzie syn, to żeby wzrostu nie miał po mnie [emoji23]
 
Dżasta ja w kalendarze chińskie zabardzo nie wierze, wszędzie wychodzi mi chłopczyk i bylabym bardzo zadowolona z braciszka dla mojego synka, córeczka również mile widziana:) ja ostatnio doczytalam sie gdzieś o fazach księżyca i wpływie na płeć, ze gdy księżyc maleje, aż do nowiu wtedy poczęcie na dziewczynkę, a gdy wzrasta aż do pełni to na chłopczyka, coś takiego, ja starania miałam po środku:) owulacja teoretycznie w nowiu a starania i przed i po wiec i tak na dwoje babka wrozyla
 
Rajo i Dżasta wy chyba będziecie testować w podobnym czasie, na początku sierpnia? :rofl2:
Rajo nie martw się. Test przed @ zalecają robić z porannego moczu, więc może za kilka dni zrób, ale RANO :tak:.

Kwietniowko witaj i gratki dziewczyno, nad czym się zastanawiasz, taka krecha jest że ho ho :):).

Patuśka 13dc to idealny czas na działania :cool2:, biedny mąż ;), ale jaki będzie dumny z siebie jak 2 kreski zobaczy :wink:

Porcelana jakie masz dni pełne "wrażeń" ostatnio. Dobrze, że to ogarniacie. MATERAC??? GENIALNIE!! :happy::happy2:
Ano, nameczy sie biedaczek :D
 
Dżasta mi się synek zgadza z tym kalendarzem także kto wie [emoji3] może i teraz się zgodzi.

porcelana to tak jak u mnie! Mąż 197 cm a ja 163 cm! [emoji3] a synek skóra zdjęta z ojca. Wzrostem też.
 
Rajo i Dżasta wy chyba będziecie testować w podobnym czasie, na początku sierpnia? :rofl2:
Rajo nie martw się. Test przed @ zalecają robić z porannego moczu, więc może za kilka dni zrób, ale RANO :tak:.

Kwietniowko witaj i gratki dziewczyno, nad czym się zastanawiasz, taka krecha jest że ho ho :):).

Patuśka 13dc to idealny czas na działania :cool2:, biedny mąż ;), ale jaki będzie dumny z siebie jak 2 kreski zobaczy :wink:

Porcelana jakie masz dni pełne "wrażeń" ostatnio. Dobrze, że to ogarniacie. MATERAC??? GENIALNIE!! :happy::happy2:

Tak kochana, my z Rajoo testujemy podobnie, początek sierpnia lub czekamy na @ :D

Na koniec okresu czekają Natalia91 i porcelana ? ;)

Patuśka w trakcie działania :D

A reszta ma piękne bety i 2 kreski :D

Dobrze mówię? Czy kogoś pominęłam?
 
Mi sie sprawdza i teraz mi corka wychodzi, ale to sie okaze jak dobrze pojdzie :rolleyes:

Ja na to planowanie płci patrzę z przymróżeniem oka... Chociaż cały czas z tyłu głowy mam to, że niby męskie plemniki są szybsze i jak jest działanie w owulację, to wtedy będzie chłopak.
Generalnie zawsze chciałam mieć trzech synów, bo mój narzeczony ma dwóch braci i mój Tata tak samo. Wszyscy mi mówili, że mnie pogięło chyba, bo to dwa bochenki chleba na śniadanie idą [emoji6]
Teraz cały czas chcę się na pewno w jednego syna wstrzelić. Trójki dzieci już nie planuję, ale dwójkę na pewno, bo sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko nie miało rodzeństwa.
Tylko się boję jak to się z genami rozłoży. Narzeczony ma ponad 190 cm, a ja ledwo 160 cm. I jakby się trafiła córa, to nie daj Bóg niech nie ma wzrostu po ojcu. Ale znowu jak będzie syn, to żeby wzrostu nie miał po mnie [emoji23]

Dżasta ja w kalendarze chińskie zabardzo nie wierze, wszędzie wychodzi mi chłopczyk i bylabym bardzo zadowolona z braciszka dla mojego synka, córeczka również mile widziana:) ja ostatnio doczytalam sie gdzieś o fazach księżyca i wpływie na płeć, ze gdy księżyc maleje, aż do nowiu wtedy poczęcie na dziewczynkę, a gdy wzrasta aż do pełni to na chłopczyka, coś takiego, ja starania miałam po środku:) owulacja teoretycznie w nowiu a starania i przed i po wiec i tak na dwoje babka wrozyla

Dżasta mi się synek zgadza z tym kalendarzem także kto wie [emoji3] może i teraz się zgodzi.

porcelana to tak jak u mnie! Mąż 197 cm a ja 163 cm! [emoji3] a synek skóra zdjęta z ojca. Wzrostem też.

Dziewczynki, a mojej przyjaciółce też podobno się w tamtym roku sprawdziło, a teraz jak wpisuje to jest odwrotnie , nie wiem od czego to zależy , ale mi wychodzi chłopiec a chciałabym dziewczynkę - ale jak będzie chłopiec też supcio , najważniejsze aby było zdrowe :) bo teraz od lipca do października wychodzi chłopiec , w listopadzie dziewczynka , no i poźniej jak będę starsza to więcej dziewczynek wychodzi to może kiedyś uda się i dopracować dziewczynkę, jak teraz wyszedłby chłopczyk :D A kiedyś też miałam wróżbę z obrączki czy pierścionka i zawsze wchodził mi 1 chłopiec i dość często się to sprawdza, więc nie wiem czy mogę liczyć na dziewczynkę w ogóle :p
 
reklama
Justyś ja już po okresie [emoji4] wczoraj zaczęliśmy już się przygotowywać do starań [emoji6]

Mam tylko nadzieję że ta dawka clo jaka przyjmuje jest wystarczająca i będzie chociaż jedno jajeczko w pon wychodowane [emoji846] bo za nic nie mogę sobie przypomnieć ile brałam ostatnio.

Jak już tak wybiegacie w przyszłość to ja jeszcze nie sprawdzam płci na ten cykl. W poprzednim się zgadzało [emoji4] i teraz wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe ale chciałabym braciszka dla młodego [emoji6][emoji3]
 
Do góry