reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja idę kiedy chcę ;). Lekarz powiedział, żebym przyszła na początku października. Myślałam, żeby się wybrać jutro i pokazać mu wyniki, ale jestem przeziębiona, więc chyba za tydzień. Chodzę na nfz i tam nie ma usg, więc na forum wizytowym nawet nie opisuję moich wizyt, bo po co. Jeśli chodzi o kolejne usg to chyba dopiero w 21 tygodniu połówkowe i chcę zrobić prywatnie tak jak prenatalne. Nie wiem tylko czy wytrzymam tyle tygodni, bo to będzie pod koniec listopada :eek:. Jak nie to skoczę gdzieś prywatnie około 15-17 tygodnia :cool2:.


No to kamień z serca, jak wyniki dobre to jest mega ulga.


W jakim wieku jest twoja córka? Teraz który tydzień u ciebie?
No tak . U nas był ważny serca bardzo poważna i skomplikowana . Fakt że cud że żyje chodź ta jakoś życia jest średnia ...i to boli ...
 
reklama
O kurcze ale że zwróciła Ci uwagę w wiadomości prywatnej? Ja też nie rozumiem takich ludzi no ale cóż. Na poprzednim forum też zrobiliśmy sobie forum zamknięte [emoji4] z selekcja na te osoby które się udzielają i na takie które nie piszą a na początku gdzieś tam były i są na liście ale to dopiero gdzieś w połowie ciąży
Ja też byłabym za zamkniętym forum. Ostatnio też takie stworzyłyśmy i było dużo luźniej.
 
Ja idę kiedy chcę ;). Lekarz powiedział, żebym przyszła na początku października. Myślałam, żeby się wybrać jutro i pokazać mu wyniki, ale jestem przeziębiona, więc chyba za tydzień. Chodzę na nfz i tam nie ma usg, więc na forum wizytowym nawet nie opisuję moich wizyt, bo po co. Jeśli chodzi o kolejne usg to chyba dopiero w 21 tygodniu połówkowe i chcę zrobić prywatnie tak jak prenatalne. Nie wiem tylko czy wytrzymam tyle tygodni, bo to będzie pod koniec listopada :eek:. Jak nie to skoczę gdzieś prywatnie około 15-17 tygodnia :cool2:.


No to kamień z serca, jak wyniki dobre to jest mega ulga.


W jakim wieku jest twoja córka? Teraz który tydzień u ciebie?
Moja córka ma 4.5 roku . U mnie dziś 9+0 za tydzień wizyta
 
Moze i racja, ale wiesz jak sie zrobilo nieswojo jak na naszym poprzednim forum przed przejsciem na zamkniety, nagle sie odezwalo ze 30 osób, ktore nas czytaly od poczatky i cyt. "juz sie z nami zżyły" i one tez chcą na wątek zamkniety. Pomijam fakt, ze i u nas, co chwile ktoras opowiada jakies z zycia sytuacje..
U nas okazalo sie że ktos z pracy u jednej z dziewczyn wyczaił ze ma apke na tel i udziela sie na tym forum, podgladali co tam pisze. A ze miała durny login jak ja hahahaha ktory mowi wszystko łatwo było im zgadnąć która to ona.
 
Super że wyniki dobre ;))Ale dużo jest nas z Podkarpacia;)Moja ciąża z córką zapowiadała się na prawidłową ale gdy w 6 mięs wody odchodziły to wysłali mnie do pro famili i tam lekarz odkrył wadę serca a o zespole genetycznym dowiedziałam się po porodzie ... Wiec był szok . Aż dziwię się że się zdecydowałam na kolejne dziecko ale jaka jest silny instynkt macierzyński to się ryzykuje .Zostało się tylko modlić by było tym razem dobrze .
Ja pochodze z podkarpacia, mieszkalam wiekszosc życia na śląsku a teraz od 6 lat w UK.
 
To widzę, ze z lubelskiego jesteśmy już trzy ;) ale Podkarpacia chyba nie pobijemy [emoji39]
Synek poszedł na drzemkę to i ja mogę Was nadrobić. U mnie mdłości trwają nadal, już mi tak działają na nerwy... a kończy się 11 tydzień.
Ja dzisiaj 11tc 3dz i dalej mam mdłości. 13 pazdziernika wybieramy sie do PL. Ja ogolnie mam chorobe lokomocyjną, myslalam ze mdłości do tego czasu miną...ale jak bede sie tak dalej czuć to niewiem czy polece a to generalnie moja ostatnia taka szansa przed porodem. Potem juz nie planuje, jestem troche zalamana.
 
U mnie 12t 1d. Ogóle dobrze się czuje, tylko ta szyja i gula w gardle. Jutro ide do ogólnego i do laryngologa zobaczymy cóż to się dzieje z tą szyją.
A jest ktoś ze śląska? [emoji14]
Ja wizyte mam za tydzień a 12go prenatalne i też nie umiem się juz doczekać. Ostatnio miałam taką ochotę na kapuste kiszoną ale jak zjadłam to czułam się fatalnie. Już nigdy więcej.
Też macie takie wzdęcia? Ja zjem rano kanapki a potem mam straszne wzdęcia a wieczorem jest najgorzej.
Ja ze Śląska ale mieszkam w UK. Bede w polowie miesiaca w pl i wybieram sie na badania do Katowic na Żelazną do gyncentrum.
 
reklama
@patuśka nie zamknąć tylko zrobić zamkniętą grupę ;). Jak pisałam tutaj kilka lat temu to tak z dziewczynami zrobiłyśmy. Ja na pewno nie wrzucę żadnego zdjęcia na otwartym forum i dziwię się niektórym, że pokazują tak chętnie swoją twarz :eek:. Nie wiemy przecież kto to czyta i ogląda. Przykładowo każdy może pobrać sobie wasze fotki na kompa i je wykorzystywać. Ludzie są różni.
Wkurzają mnie takie osoby, które czytają, wystawiają negatywne oceny, a same się nie udzielają. Pewnie mają z tego chorą satysfakcję. Laska oceniła mój wpis "literówki", ale żadnych tam literówek nie ma. Nie wkurza mnie sama ocena, ale ostatnio udzielała się 10 września. Skoro i tak czyta to niech się odezwie i napisze co u niej.
Tak tak, zrozumialam o co chodzi z zamknięciem. Ogolnie tez bylabym tego zwolenniczka, ale proponować pierwsza nie chciałam, bo jak zaproponowalam na grudniowkach to dwa dni później poronilam, jakos w glowie mi to zostalo
W poprzedniej ciąży już synek był zdrowy ale mimo to i tak pobrali mi krew itd z tym że powiedzieli że wyników które są dobre nie wysyłają. Teraz prenatalne mam dopiero przed sobą równo za tydzień ale liczę że już dzisiaj na wizycie lekarz może coś posprawdza dlatego też troszkę się stresuje ale wierzę że będzie ok [emoji4]
Tez mam prenatalne za tydzień :)
 
Do góry