reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
To widzę, ze z lubelskiego jesteśmy już trzy ;) ale Podkarpacia chyba nie pobijemy [emoji39]
Synek poszedł na drzemkę to i ja mogę Was nadrobić. U mnie mdłości trwają nadal, już mi tak działają na nerwy... a kończy się 11 tydzień.
 
Ja mam dopiero w piątek za tydzień to bedzue już w trakcie 13 TC ale będę jeszcze dzwonic czy da radę wcześniej. Ja myślałam że wymioty orzeszky ale w czwartek lub w piatek heh już nie pamiętam znowu wrocilo ale już rzadziej się zdąża ale nadal nie mogę normalnie funkcjonować. Wstaje z wielkimi planami zaczbe cos robić i po pół godziny dopada mnie takie zmęczenie słabość itp że muszę znowu się położyć ... Nie wiem kiedy odzyje
 
Dla mnie czas sie tak ciagnie :) podziwiam, ze tyle wytrzymasz do nastepnego usg :)
No właśnie raczej nie wytrzymam, poza tym bardzo chciałabym wiedzieć czy to syn czy jednak córka, to może bym coś już zaczęła kupować po 20 tygodniu :):). Jakieś pojedyncze sztuki, żeby rozłożyć wydatki. W końcu mam dwie pannice w wieku szkolnym i przedszkolnym, więc nawet nie chcę mówić ile kasy idzie na same ubrania i buty :rofl2:.
 
U mnie 12t 1d. Ogóle dobrze się czuje, tylko ta szyja i gula w gardle. Jutro ide do ogólnego i do laryngologa zobaczymy cóż to się dzieje z tą szyją.
A jest ktoś ze śląska? :p
Ja wizyte mam za tydzień a 12go prenatalne i też nie umiem się juz doczekać. Ostatnio miałam taką ochotę na kapuste kiszoną ale jak zjadłam to czułam się fatalnie. Już nigdy więcej.
Też macie takie wzdęcia? Ja zjem rano kanapki a potem mam straszne wzdęcia a wieczorem jest najgorzej.
 
No właśnie raczej nie wytrzymam, poza tym bardzo chciałabym wiedzieć czy to syn czy jednak córka, to może bym coś już zaczęła kupować po 20 tygodniu :):). Jakieś pojedyncze sztuki, żeby rozłożyć wydatki. W końcu mam dwie pannice w wieku szkolnym i przedszkolnym, więc nawet nie chcę mówić ile kasy idzie na same ubrania i buty :rofl2:.

Ja pojde teraz w 16 tygodniu. Znowu odliczam dni :) sama nie wiem kiedy zaczne cos kupowac. Plan jest, ze po 30tyg. Ale wiadomo jak to jest :)
 
U mnie jutro 14 rowno i dalej mam mdlosci :/
U mnie 13t2d. Współczuję mdłości.

Ja mam dopiero w piątek za tydzień to bedzue już w trakcie 13 TC ale będę jeszcze dzwonic czy da radę wcześniej. Ja myślałam że wymioty orzeszky ale w czwartek lub w piatek heh już nie pamiętam znowu wrocilo ale już rzadziej się zdąża ale nadal nie mogę normalnie funkcjonować. Wstaje z wielkimi planami zaczbe cos robić i po pół godziny dopada mnie takie zmęczenie słabość itp że muszę znowu się położyć ... Nie wiem kiedy odzyje
Współczuję, ja nie wymiotowałam w żadnej ciąży.
 
reklama
U mnie 12t 1d. Ogóle dobrze się czuje, tylko ta szyja i gula w gardle. Jutro ide do ogólnego i do laryngologa zobaczymy cóż to się dzieje z tą szyją.
A jest ktoś ze śląska? :p
Ja wizyte mam za tydzień a 12go prenatalne i też nie umiem się juz doczekać. Ostatnio miałam taką ochotę na kapuste kiszoną ale jak zjadłam to czułam się fatalnie. Już nigdy więcej.
Też macie takie wzdęcia? Ja zjem rano kanapki a potem mam straszne wzdęcia a wieczorem jest najgorzej.

ja Śląsk, ale dolny hehe :)

U mnie 13t2d. Współczuję mdłości.


Współczuję, ja nie wymiotowałam w żadnej ciąży.

przybijam piątkę. ja również zero wymiotów i zero mdłości. aż ciężko mi chwilami uwierzyć że w ciąży jestem póki brzucha nie ma ani ruchów :) jedynie to rano miewam taki żołądek ssący, uczucie jakbym nie jadła od 2dni że podchodzi mi pod gardło. mam też tak po kolacji, zjem 19-21a 2 godziny później idę spać z wilczym głodem.. gdybym mogła to jadła bym co godzinę haha :)
 
Do góry