reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja myślałam że jak będzie USG dobre to papy bym nie robiła ...bo to dodatkowy stres ...a różnie wychodzi ..koleżanka też ma dziecko z tą wada jak ja i wyszła jej papa 1:15 na tą samą wadę zrobiła amino dziecko zdrowe ale ile stresu ja to musiało kosztować .
A teraz u cb z USG wszystko ok czy jeszcze nie robiłaś prenetalnych ?
W poprzedniej ciąży już synek był zdrowy ale mimo to i tak pobrali mi krew itd z tym że powiedzieli że wyników które są dobre nie wysyłają. Teraz prenatalne mam dopiero przed sobą równo za tydzień ale liczę że już dzisiaj na wizycie lekarz może coś posprawdza dlatego też troszkę się stresuje ale wierzę że będzie ok [emoji4]
 
reklama
A jak wyszło w skali ryzyko zespołów ? Robiłaś też Nifty ?
Ryzyko trisomii 21 ze względu na wiek 1:580 - nie pamiętam dokładnie ostatniej cyfry, musiałabym wstać z kanapy. A skorygowane biorąc pod uwagę te dwa parametry z krwi oraz usg oraz wywiad wyszło 1:11500. Dwa pozostałe 1:20000. I ten wynik muszę przyznać, że mnie uspokaja. Wcale się nie stresowałam czekając na niego. Ale usg wyszło super, więc chodziłam z głową w chmurach. Nifty nie robiłam. Dodam, że jakby pappa wyszła źle, byłam gotowa zrobić amniopunkcję bez wahania.

Czepiasz sie. Ja co chwile wycofuje oceny.
Możliwe ;).
 
Ja nie jestem za tym, zeby to forum bylo dla ''wybrancow'. Te literówki jestem pewna, ze przypadek. Nie kazdy chce sie dzielic co u niego, ale chetnie nas czyta. Co jakis czas dziewczyny nawet tak pisza. Jesli komus nie przeszkadza pokazanie swojej twarzy na forum ogolnym, jego sprawa. W zamknietym tez moga zostac rozni, przeciez sie nie znamy.
Moze i racja, ale wiesz jak sie zrobilo nieswojo jak na naszym poprzednim forum przed przejsciem na zamkniety, nagle sie odezwalo ze 30 osób, ktore nas czytaly od poczatky i cyt. "juz sie z nami zżyły" i one tez chcą na wątek zamkniety. Pomijam fakt, ze i u nas, co chwile ktoras opowiada jakies z zycia sytuacje..
 
Moze i racja, ale wiesz jak sie zrobilo nieswojo jak na naszym poprzednim forum przed przejsciem na zamkniety, nagle sie odezwalo ze 30 osób, ktore nas czytaly od poczatky i cyt. "juz sie z nami zżyły" i one tez chcą na wątek zamkniety. Pomijam fakt, ze i u nas, co chwile ktoras opowiada jakies z zycia sytuacje..

Jesli chcecie sie wymieniac nazwiskami i zdjeciami mozna zrobic zobie zamkniety watek. Ja ten uwazam za forum ogolne na ktore kazda kobieta moze zagladnac, odezwac sie lub tylko czytac. Kazdy sam decyduje co wysyla w internety i czy jest to dla niego bezpieczne i dobre.
 
Jesli chcecie sie wymieniac nazwiskami i zdjeciami mozna zrobic zobie zamkniety watek. Ja ten uwazam za forum ogolne na ktore kazda kobieta moze zagladnac, odezwac sie lub tylko czytac. Kazdy sam decyduje co wysyla w internety i czy jest to dla niego bezpieczne i dobre.
Ja myślę, ze z czasem na pewno utworzy się wątek zamkniety. Na pewno jeszcze nie teraz, ale później to przejdzie na zamkniety.
 
reklama
Moze i racja, ale wiesz jak sie zrobilo nieswojo jak na naszym poprzednim forum przed przejsciem na zamkniety, nagle sie odezwalo ze 30 osób, ktore nas czytaly od poczatky i cyt. "juz sie z nami zżyły" i one tez chcą na wątek zamkniety. Pomijam fakt, ze i u nas, co chwile ktoras opowiada jakies z zycia sytuacje..
Pamiętam jak o tym wspominałaś, że się laski zaczęły nagle odzywać. Ja na przykład mało piszę o swoich dzieciach oraz o rodzinie, o prywatnych sprawach, bo nie wiem kto czyta.
 
Do góry