reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Odkryłam ostatnio pyszną i rozgrzewająca herbatkę - do wrzącej herbaty wrzucam 4 goździki, dwa plastry imbiru, a za parę minut jak trochę przestygnie dwie łyżeczki miodu i plaster cytryny - polecam mega!!

Kciuki za wizyty!!

Udało mi się wczoraj dotrwać do końca meczu [emoji123]
Patuska współczuję przeziębienia ja to też nie dawno przerabiałam niestety ..do tej pory troszkę katar został . Polecam Wit c herbatę z miodem sokiem malinowym i imbirem . I najlepiej wylezeć ;)
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]

Witam nowa mamusie i zapraszamy [emoji4]

Ja też dzisiaj wizytuje o 13.40 [emoji3]

A za tydzień prenatalne.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji1]
Cześć Wam mamuśki [emoji8]
Widziałyście wczorajszy mecz ? [emoji7][emoji7][emoji7] Boże kocham ich, rozwalili system [emoji1376][emoji1376][emoji1376]

@patuśka ja od czterech dni jestem przeziębiona, nic nie przechodzi dzisiaj idę do lekarza bo mam już dosyć czosnku i herbaty jeszcze mały daje mi popalić, w nocy w ogóle nie spi [emoji53]
Oby tak właśnie było. Już rana dzisiaj Dzwoniłam do labo czy może są wyniki ale niestety nie ma :/ niby się człowiek nie denerwuje wiesz jak to jest ...
I musi być dobrze!!! Zobaczysz dzisiaj piękny obrazek na usg :)

Polecam też soki z malin ale wiadomo najlepiej takie babcine...wypić taki na gorąco z cytrynką i pod.kol

Trzymam kciuki za wizytę :)
Dziękuję za porady, te herbatki bardzo do mnie przemawiają, wyprobuje:)
@Kuchcikowa1 daj znac co Ci przepisze. Zdrówka duzo
@Stokrotka112 gdzie widzisz literówki w moim poście kobieto? Przywitałabyś się skoro i tak czytasz. Chyba wkrótce trzeba będzie to forum zamknąć i będzie prywatne, będzie można wtedy wstawiać zdjęcia i będzie pewność, że oglądają je tylko te osoby, które chcemy.
Zartujesz [emoji23] [emoji23] haha ludzie sa swietni.
A wynikow pappa gratuluje, masz kamien z serca.
@Natalia91 oraz pozostale dwie dziewczyny, przepraszam nie pamiętam ktore. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
reklama
@patuśka nie zamknąć tylko zrobić zamkniętą grupę ;). Jak pisałam tutaj kilka lat temu to tak z dziewczynami zrobiłyśmy. Ja na pewno nie wrzucę żadnego zdjęcia na otwartym forum i dziwię się niektórym, że pokazują tak chętnie swoją twarz :eek:. Nie wiemy przecież kto to czyta i ogląda. Przykładowo każdy może pobrać sobie wasze fotki na kompa i je wykorzystywać. Ludzie są różni.
Wkurzają mnie takie osoby, które czytają, wystawiają negatywne oceny, a same się nie udzielają. Pewnie mają z tego chorą satysfakcję. Laska oceniła mój wpis "literówki", ale żadnych tam literówek nie ma. Nie wkurza mnie sama ocena, ale ostatnio udzielała się 10 września. Skoro i tak czyta to niech się odezwie i napisze co u niej.
 
Ja byłam w poniedziałek na 13 to do niego, sredni gość. Tzn dokładny owszem jest ,ale taki mało kontaktowy :) niedużo mówi.
A to u niego chyba nie byłam . Ostatnio badanie robił mi taki naprawdę sympatyczny facet który się śmiał że widzimy się za rok z kolejnym dzidziusiem [emoji3] troszkę w czasie się obsunelismy ale zobaczymy czy trafimy na niego [emoji1]
 
Ja do pro familii się wybieram na prenetalne ...strasznie się ich boje ...i nie wiem czy te papa robić bo to trochę statystyki a do lekarza chodzę na litewską . Myślałam też robić Nifty ale ten koszt trochę duży .
Ja pierwsza ciążę miałam obciążona wadami zakończyła się ona obumarciem. I pamiętam jak te pappy przyszły jaki to był stres bo oczywiście wynik zły a to tylko statystyki. Już z usg wiedzieliśmy że jest tak a nie inaczej ale to był taki dodatkowy cios.
 
A to u niego chyba nie byłam . Ostatnio badanie robił mi taki naprawdę sympatyczny facet który się śmiał że widzimy się za rok z kolejnym dzidziusiem [emoji3] troszkę w czasie się obsunelismy ale zobaczymy czy trafimy na niego [emoji1]
3 lata temu , te z mi robił super lekarz, on specjalnie dojedzal, ale nie wiem od kiedy są Ci lekarze. Byłam przedostatnia pacjentką, może już był zmęczony, to są jednak ciężkie badania
 
@patuśka nie zamknąć tylko zrobić zamkniętą grupę ;). Jak pisałam tutaj kilka lat temu to tak z dziewczynami zrobiłyśmy. Ja na pewno nie wrzucę żadnego zdjęcia na otwartym forum i dziwię się niektórym, że pokazują tak chętnie swoją twarz :eek:. Nie wiemy przecież kto to czyta i ogląda. Przykładowo każdy może pobrać sobie wasze fotki na kompa i je wykorzystywać. Ludzie są różni.
Wkurzają mnie takie osoby, które czytają, wystawiają negatywne oceny, a same się nie udzielają. Pewnie mają z tego chorą satysfakcję. Laska oceniła mój wpis "literówki", ale żadnych tam literówek nie ma. Nie wkurza mnie sama ocena, ale ostatnio udzielała się 10 września. Skoro i tak czyta to niech się odezwie i napisze co u niej.
O kurcze ale że zwróciła Ci uwagę w wiadomości prywatnej? Ja też nie rozumiem takich ludzi no ale cóż. Na poprzednim forum też zrobiliśmy sobie forum zamknięte [emoji4] z selekcja na te osoby które się udzielają i na takie które nie piszą a na początku gdzieś tam były i są na liście ale to dopiero gdzieś w połowie ciąży
 
Ja pierwsza ciążę miałam obciążona wadami zakończyła się ona obumarciem. I pamiętam jak te pappy przyszły jaki to był stres bo oczywiście wynik zły a to tylko statystyki. Już z usg wiedzieliśmy że jest tak a nie inaczej ale to był taki dodatkowy cios.
Pamiętam jak pisałaś jakie ryzyko miałaś. Ja jednak uważam, że po coś te testy pappa są. Jest tam wolne bhcg i białko pappa określone z krwi w jednostkach MoM i jak są nieprawidłowe to ryzyko też będzie inaczej wyliczane. U mnie są jedno około 0,670, a drugie 0,650 czy coś takiego. Mnie mój wynik cieszy, choć nie ma 100%. Nifty też nie dają 100%.
 
Ostatnia edycja:
@Stokrotka112 gdzie widzisz literówki w moim poście kobieto? Przywitałabyś się skoro i tak czytasz. Chyba wkrótce trzeba będzie to forum zamknąć i będzie prywatne, będzie można wtedy wstawiać zdjęcia i będzie pewność, że oglądają je tylko te osoby, które chcemy.

Jak jestem na tel to klikam czasem nastepna strona a okazuje sie , ze na poprzedniej zostawiam komus ocene np literowki czy inne. Mysle, ze to pomylka. Jak ja zostawie po sobie taki slad to juz wiecie skad :D
 
O kurcze ale że zwróciła Ci uwagę w wiadomości prywatnej? Ja też nie rozumiem takich ludzi no ale cóż. Na poprzednim forum też zrobiliśmy sobie forum zamknięte [emoji4] z selekcja na te osoby które się udzielają i na takie które nie piszą a na początku gdzieś tam były i są na liście ale to dopiero gdzieś w połowie ciąży
Nie zwróciła w prywatnej, tylko oceniła dzisiaj mój post, który zresztą był poprawny ;). Dla mnie jest to naprawdę dziecinne... Ostatni raz udzielała się tutaj 10 września, a skoro zagląda często i śledzi skrupulatnie każdy post oraz sprawdza pod względem błędów, to mogłaby napisać co u niej, jak samopoczucie w ciąży itp.
 
reklama
Do góry