reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hej wróciliśmy do domku. Prenatalne z usg wyszło ładnie. Dzidzia szalała, skakała, ssała rączkę <3 na 80% chłopiec chociaż to jeszcze może się zmienić bo mocno się wiercił :) wszystkie przepływy, wymiary ok! Ulgaaa! Doktor spokojnie opowiadał wszystko co się działo :) dostaliśmy płytkę z nagraniem, wyniki z krwi i wszystkie dokumenty dostaniemy na @ w ciągu tygodnia ;)
Super gratuluję!
 
reklama
@delicious, dziękuję, Adaś zadowolony, my też. Jedynie menu mi się za bardzo nie podoba. A jak u Was? Musiałam odpocząć od forum i już miałam dość ciągłego czepiania. Jutro mam genetyczne i wielki stres...

@liczba, pytałaś kiedyś o ibs. W ciąży jest lepiej. Jak mówią to niby siedzi w głowie. I teraz myślę o ciąży, o dziecku i jakoś o tym zapomniałam i jest lepiej. Ale ja nigdy nie miałam tak silnych bóli.
 
@delicious, dziękuję, Adaś zadowolony, my też. Jedynie menu mi się za bardzo nie podoba. A jak u Was? Musiałam odpocząć od forum i już miałam dość ciągłego czepiania. Jutro mam genetyczne i wielki stres...

@liczba, pytałaś kiedyś o ibs. W ciąży jest lepiej. Jak mówią to niby siedzi w głowie. I teraz myślę o ciąży, o dziecku i jakoś o tym zapomniałam i jest lepiej. Ale ja nigdy nie miałam tak silnych bóli.

Mi od kilku dni lepiej, mam nadzieje ze tak zostanie. Mysle, ze w moim przypadku to nie jest nerwowe, chociaz napewno sie wtedy nasila, lecz przyczyna jest inna . Jeden lekarz kiedys podejrzewal jakas bakterie, ale one sa trudne do wykrycia. Moj organizm nawet na bol zeba reaguje rewolucja pokarmowa, wiec moze tak sie broni... Po antybiotykach zauwazylam, ze jest na jakis czas lepiej. Mam nadzieje, ze bedziesz miala spokoj z tym dziadostwem w ciazy i po rowniez !
 
Hej wróciliśmy do domku. Prenatalne z usg wyszło ładnie. Dzidzia szalała, skakała, ssała rączkę <3 na 80% chłopiec chociaż to jeszcze może się zmienić bo mocno się wiercił :) wszystkie przepływy, wymiary ok! Ulgaaa! Doktor spokojnie opowiadał wszystko co się działo :) dostaliśmy płytkę z nagraniem, wyniki z krwi i wszystkie dokumenty dostaniemy na @ w ciągu tygodnia ;)

Super, ktory u Ciebie tydzien, ze juz znasz plec :) tez juz jestem ciekawa mojego Lokatora :D
 
OMG człowiek z 2 dni nie było i tyle do czytania.

@porcelana bardzo mi przykro. Kochana trzymam za Was kciuki i ściskam Cię mocno.

Co do segregatora od mamy ginekolog. Mam. Używam. Kupiłam sam segregator bez dodatków. Uważam że się sprawdza.

Czuje się dziś okropnie. Niby żołądek boli niby nie dobrze mi... No taka wyżuta i wypluta się czuje.
 
Hej wróciliśmy do domku. Prenatalne z usg wyszło ładnie. Dzidzia szalała, skakała, ssała rączkę <3 na 80% chłopiec chociaż to jeszcze może się zmienić bo mocno się wiercił :) wszystkie przepływy, wymiary ok! Ulgaaa! Doktor spokojnie opowiadał wszystko co się działo :) dostaliśmy płytkę z nagraniem, wyniki z krwi i wszystkie dokumenty dostaniemy na @ w ciągu tygodnia ;)
Gratulacje :)

Dziewczyny zakochalam sie dzisiaj. weszlam na strone Smyka i wrzucili nową kolekcje ubranek dla niemowlat, i jest taki cieplutki milusi pajac z żyrafa [emoji7] [emoji7] oj będę polować na niego.
 
Jak u was dziewczyny z zachciankami ciążowymi? Macie apetyt na coś konkretnego? Staracie się odżywiać zdrowo czy nie patrzycie na to?
Ja mam straszną ochotę na pomidory. Praktycznie codziennie jem sałatkę z pomidorów, fety, papryki, zieleniny itp.
Mój mąż się śmieje, że dziecko urodzi się pomidorem tyle ich zjadam [emoji23]
A tak ogólnie to mam straszne ciśnienie na owoce i warzywa. Kompletnie nie ciągnie mnie do mięsa i takiego konkretnego jedzenia. Ale podejrzewam że może to się brać z moich pierwszych tygodni ciąży gdy praktycznie po wszystkim było mi niedobrze i wtedy zaczęłam iść właśnie w lżejsze jedzenie i tak mi zostało [emoji4] no i kisiel mogłabym jeść litrami [emoji4]
 
@delicious, dziękuję, Adaś zadowolony, my też. Jedynie menu mi się za bardzo nie podoba. A jak u Was? Musiałam odpocząć od forum i już miałam dość ciągłego czepiania. Jutro mam genetyczne i wielki stres...

@liczba, pytałaś kiedyś o ibs. W ciąży jest lepiej. Jak mówią to niby siedzi w głowie. I teraz myślę o ciąży, o dziecku i jakoś o tym zapomniałam i jest lepiej. Ale ja nigdy nie miałam tak silnych bóli.
Trzymam kciuki żeby usg było idealne ;) i daj koniecznie znać jutro po wizycie. Będziemy czekały. O której masz?
Dziewczyny mi wyskoczyly na piersiach pierwsze rozstępy! Fakt wieczorem mam jak balony i bolą ale żeby tak szybko :o ogólnie cała jestem w rozstepach po dojrzewaniu i pierwszym porodzie ale zszokowalo mnie to tempo! :rofl:
 
reklama
Do góry