reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
aha :) a masz dodatnia?
u mnie ujemne Rh, w 1 ciąży raczej malutkie zagrożenie, bardziej przy drugiej, ale muszę w połowie ciąży zrobić jeszcze raz przeciwciała, a po porodzie chyba dostaje się anty globulinę D
Ja mam ujemną więc już dostałam raz antyglobuliny u teraz też będę dostawać [emoji4]
 
Ja mam ujemną więc już dostałam raz antyglobuliny u teraz też będę dostawać [emoji4]

a to Twoja druga ciąża? wybacz ale nie spamie tam wszystkich dziewczyn więc jeśli pisałaś to przepraszam :)
śmiesznie z tymi grupami krwi, miałam 2 książeczce zdrowia z dzieciństwa, plus że szpitala po operacji grupę, ale trzeba robić. przecież grupa krwi się nie zmienia :D
 
reklama
a to Twoja druga ciąża? wybacz ale nie spamie tam wszystkich dziewczyn więc jeśli pisałaś to przepraszam :)
śmiesznie z tymi grupami krwi, miałam 2 książeczce zdrowia z dzieciństwa, plus że szpitala po operacji grupę, ale trzeba robić. przecież grupa krwi się nie zmienia :D
Czwarta ale narazie mam jednego synka [emoji4] no też się zdziwiłam u lekarza właśnie no ale cóż jak trzeba to trzeba za 40 zł mi zrobią tą krew kartę
 
Do góry