reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

już po, Żyję!! :-) :)
czekamy obie na wyniki teraz :)
a który będziesz miała TC przy grupie krwi?? ja miałam na papierze sprzed roku po operacji nosa, ale musiałam zrobić i tak odnowa :)
Dzielna [emoji1]
Skończone 10 dokładnie 10t3d mam już raz potwierdzoną ale teraz podobno trzeba mieć jeszcze raz więc od razu mi tą krew kartę zrobią
 
reklama
Dziewczyny pytanko- wypadła mi w środę delegacja - lot krótki co prawda ok 2 h. Powrót tego samego dni Ja sama nie wiem co robić.. u mnie w robo nikt jeszcze nie wie. Dziś jest 11,0 więc w środę będzie już połówka 11 tygodnia.? Dodam że z ta ciąża jest na razie wszystko ok Ale jest to moja 3 jedną biochemiczna A jedna w 5 tygodniu stracona. Dajcie znać co uważacie?
Ja w ostatniej ciąży latałam często loty max 2godz nic się nie działo. I w zdrowej ciąży nic się nie powinno dziać. Ale jeśli masz się stresować albo stresuja Cię loty to lepiej zostań stres nie jest wskazany. Zamek zmiany ciśnienia przy starcie i ładowaniu nie mają większego wpływu na dziecko jeść dobrze chronione w brzuszku.
 
Witam wszystkie [emoji4]
Ja dziś mam straszny spadek mocy [emoji853] głowa daje mi popalić i strasznie spać mi się chce.. ehh
 
Hejka nie doczytałam wszystkiego. Ale czytałam, że już niektóre z was czują ruchy? Szok :cool2:. Wierzę, że czujecie - w końcu znacie najlepiej swoje organizmy. Ale dla mnie to i tak nieprawdopodobne, żeby czuć takie maleńkie bobaski, które mają 6-7 cm i ważą 20 gramów. Przecież te maleństwa nie mają siły, żeby takiego kopa mamie wymierzyć :-D. Poza tym mają dużo miejsca i sobie beztrosko pływaja. Ja czułam w pierwszej ciąży w 17 tygodniu i prawie nikt mi nie wierzył. W drugiej trochę później. Ciekawe jak będzie teraz.
 
Ja w ostatniej ciąży latałam często loty max 2godz nic się nie działo. I w zdrowej ciąży nic się nie powinno dziać. Ale jeśli masz się stresować albo stresuja Cię loty to lepiej zostań stres nie jest wskazany. Zamek zmiany ciśnienia przy starcie i ładowaniu nie mają większego wpływu na dziecko jeść dobrze chronione w brzuszku.
Nie chodzi o stres zwiazany z podroza tylko bardziej brak totalny wiedzy w temacie co ten stres lekko wzmaga - bo jak nie ma zagrożenia to spokojnie postaram się zadzwonić do mojego doktora i zapytać Ale co lekarze nawet jak się im płaci taka kasa za wizytę mogą nie odbierać
 
Dzielna [emoji1]
Skończone 10 dokładnie 10t3d mam już raz potwierdzoną ale teraz podobno trzeba mieć jeszcze raz więc od razu mi tą krew kartę zrobią

aha :) a masz dodatnia?
u mnie ujemne Rh, w 1 ciąży raczej malutkie zagrożenie, bardziej przy drugiej, ale muszę w połowie ciąży zrobić jeszcze raz przeciwciała, a po porodzie chyba dostaje się anty globulinę D
 
Nie chodzi o stres zwiazany z podroza tylko bardziej brak totalny wiedzy w temacie co ten stres lekko wzmaga - bo jak nie ma zagrożenia to spokojnie postaram się zadzwonić do mojego doktora i zapytać Ale co lekarze nawet jak się im płaci taka kasa za wizytę mogą nie odbierać
Jeśli nie masz krwiaków czy jakiegoś odklejenia kosmowki to spokojnie możesz lecieć. Ja pierwszy lot zaliczyłam w 5tc i potem przynajmniej raz w miesiącu a moja Ciąża z założenia był a patologiczna bo bliźniacze i po drodze sporo komplikacji ale nigdy żaden lekarz nie powiedział że nie mogę lecieć bo to może jakoś zaszkodzić i w sumie nic się nie działo ani w trakcie lotu ani tuż po nim.
 
Śliczne macie brzuszki!! :-D
Jeśli chodzi o spodnie u mnie tylko te z wysokim pasem na cały brzuch. Ale trzeba dobrze dobrać rozmiar, żeby nie spadały. Ja nosiłam z hm rozmiar S i ostatnio przymierzałam i również S pasuje. Ale jeszcze nie kupowałam, bo się mieszczę w te co mam, choć coraz ciężej z tym.
 
reklama
Też w diagnostyce [emoji4] wiec wyniki też będę miała koło 13-14. To super to trzecie już pójdzie jak po maśle [emoji1] u mnie wszystkie wklucia w jedną zyle poszły bo na drugiej ręce nie mogła znaleźć i teraz boliii a jeszcze grupę krwi muszę zrobić w przyszłym tygodniu [emoji28]
Czekam na twoje wyniki :cool2:.
Nie masz grupy krwi z poprzedniej ciąży?
 
Do góry