reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja mam genetyczne 08.10 a 01.10 normalna wizyta.
Kurczę wyszły mi troszkę za niskie płytki krwi. Co się robi żeby je podnieść? Żelazo zacząć lykac?
W poprzedniej ciąży zaczęły mi spadać dopiero przed porodem
 
reklama
To nie ma znaczenia, można urodzić 2 tygodnie wcześniej lub tydzień później, pierwsze mogą zostać ostatnimi :). Poza tym nie jest fajnie być na początku, fajne są doświadczenia innych kobiet z porodu, jak urodzę jako jedna z pierwszych (poprzednie porody były kilka dni przed terminem, a to trzecia ciąża, więc kto wie co mnie czeka), to już w ogóle forum nie ogarnę. Jakbym miała termin na koniec kwietnia to bym na spokojnie przeżywała z wami wasze porody, cieszyła się maluszkami, a także jakieś cenne rady bym dostała.
U nas na kwietniowkach chyba przewazaja mamy, dla których to bedzie kolejny dzidzius, a podobno pierworodki najczesciej rodzą po terminie :) chociaz widzisz, u Ciebie bylo na odwrot.
Chetnie poczytam opowiesci z porodowki, no ale u mnie i tak cc. Pewnie w okolicy 9 kwietnia, bo termin wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi mi na 16. Chyba ze samo ruszy wczesniej.
 
Ja mam genetyczne 08.10 a 01.10 normalna wizyta.
Kurczę wyszły mi troszkę za niskie płytki krwi. Co się robi żeby je podnieść? Żelazo zacząć lykac?
W poprzedniej ciąży zaczęły mi spadać dopiero przed porodem
Niestety nie pomogę, bo się nie znam na tym... Może zadzwoń do swojego lekarza, może coś podpowie?
 
Ja mam genetyczne 08.10 a 01.10 normalna wizyta.
Kurczę wyszły mi troszkę za niskie płytki krwi. Co się robi żeby je podnieść? Żelazo zacząć lykac?
W poprzedniej ciąży zaczęły mi spadać dopiero przed porodem

Moj maz w tym roku prawie umarl na maloplytkowosc.. spadly do zera :/. Dieta jest wazna. Wpisz sobie dieta z maloplytkowoscia i jedz to co wolno w ciazy. No i witaminy.
 
U nas na kwietniowkach chyba przewazaja mamy, dla których to bedzie kolejny dzidzius, a podobno pierworodki najczesciej rodzą po terminie :) chociaz widzisz, u Ciebie bylo na odwrot.
Chetnie poczytam opowiesci z porodowki, no ale u mnie i tak cc. Pewnie w okolicy 9 kwietnia, bo termin wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi mi na 16. Chyba ze samo ruszy wczesniej.
9 kwietnia to bardzo wcześnie :). Dlaczego masz mieć cc? Pewnie już kiedyś pisałaś...

@liczba spore to crp :eek:. Masz wszystkie zęby zdrowe? Mnie o to pytali, jak miałam crp kiedyś podwyższone.
 
Dziewczyny pytanko- wypadła mi w środę delegacja - lot krótki co prawda ok 2 h. Powrót tego samego dni Ja sama nie wiem co robić.. u mnie w robo nikt jeszcze nie wie. Dziś jest 11,0 więc w środę będzie już połówka 11 tygodnia.? Dodam że z ta ciąża jest na razie wszystko ok Ale jest to moja 3 jedną biochemiczna A jedna w 5 tygodniu stracona. Dajcie znać co uważacie?
Powinnaś zapytać lekarza. Ja leciałam po córcię jak byłam w 5 /6 tygodniu ciazy. Bardzo się bałam lotu,ale musiałam odebrać córkę z Pl i po kilku dniach wrócić..... Wszytko dzięki Bogu było ok. Teraz kolejny lot będzie w 14.tygodniu,ale myślę, że to już bezpieczny okres.
Jak byłam w ciąży z córcią to latałam z NO dl Pl co 2-3 tygodnie..... zawsze wszytko było Ok....choć wiadomo, że jest większe zmęczenie.
 
9 kwietnia to bardzo wcześnie :). Dlaczego masz mieć cc? Pewnie już kiedyś pisałaś...

@liczba spore to crp :eek:. Masz wszystkie zęby zdrowe? Mnie o to pytali, jak miałam crp kiedyś podwyższone.
Pierwsza ciążę mi właśnie tydzień przed terminem rozwiazywali, chociaz tym razem moze pogadam z lekarka, czy by nie ciac blizej terminu, bo corka byla malenka, 2650 g. Kurczak taki chudy. Cc z powodu zwezonej miednicy, wymiary sporo ponizej norm. Dziecko mogloby nie przejsc.
 
reklama
U mnie termin z OM na 22 kwietnia i z każdym usg się przesuwa na wcześniejsza datę, choć ja liczyłam na poród w maju ;) ale wiadomo ze to akurat ode mnie słabo zależy :)
 
Do góry