reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Jak zwykle wstałam z mega mdłościami. Do tego zapchany nos. Tak jak nigdy nie choruję to akurat teraz. Taka zła jestem na siebie...

A tak a propos płci. Wierzycie w to tętno? Że chłopcy mają do 140, a wyżej dziewczynki?
 
Jak zwykle wstałam z mega mdłościami. Do tego zapchany nos. Tak jak nigdy nie choruję to akurat teraz. Taka zła jestem na siebie...

A tak a propos płci. Wierzycie w to tętno? Że chłopcy mają do 140, a wyżej dziewczynki?
Mój synek miał zawsze koło 170 tętno. I teraz na pierwszym usg też było koło 170 także u mnie chyba się nie sprawdza. [emoji4]
 
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, bo starałam się nie myśleć w ogóle o ciąży. Dziś o 17.30 pierwsza wizyta i ze stresu obudziłam się po 4 już i tak czytałam sobie zaległości z forum. Absolutnie nie wiem czego się spodziewać i na co liczyć, więc chyba pojadę wcześniej do pracy...
Według aplikacji ciąża+ jestem w 6+5tc, a według flo 7+6tc i nie wiem, której apce wierzyć...
Nie umiesz sobie wyliczyć w tradycyjnym kalendarzu na piechotę? Zaznaczasz OM i liczysz tygodnie od tego dnia.
Powodzenia na wizycie!!
 
Cześć witam wszystkie kwietniówki. Dziewczyny, mam do Was pytanie. Odczuwacie jakies bóle podbrzusza? Obecnie jestem w 6t 1d i mam dosyc mocne bóle takie jak w czasie miesiaczki. Zdarzaja sie 2-3 razy w ciagu dnia. Wizyte u lekarza mam dopiero 7 września:( bardzo sie martwie.
 
Cześć witam wszystkie kwietniówki. Dziewczyny, mam do Was pytanie. Odczuwacie jakies bóle podbrzusza? Obecnie jestem w 6t 1d i mam dosyc mocne bóle takie jak w czasie miesiaczki. Zdarzaja sie 2-3 razy w ciagu dnia. Wizyte u lekarza mam dopiero 7 września:( bardzo sie martwie.
Bóle brzucha są dość normalne na tym etapie. Ale jeśli bardzo Cię niepokoją to warto sprawdzić albo ip albo prywatnie na szybką wizytę.
 
Cześć witam wszystkie kwietniówki. Dziewczyny, mam do Was pytanie. Odczuwacie jakies bóle podbrzusza? Obecnie jestem w 6t 1d i mam dosyc mocne bóle takie jak w czasie miesiaczki. Zdarzaja sie 2-3 razy w ciagu dnia. Wizyte u lekarza mam dopiero 7 września:( bardzo sie martwie.
Ja nie mam. Czasami trochę ciągnie po bokach, ale rzadko. Mnie bolał brzuch tylko w terminie @, ale i tak niewiele. Ale wydaje mi się, że w pierwszej ciąży częściej mnie coś bolało... A teraz organizm już zna ten stan i może inaczej reaguje.
 
Jak zwykle wstałam z mega mdłościami. Do tego zapchany nos. Tak jak nigdy nie choruję to akurat teraz. Taka zła jestem na siebie...

A tak a propos płci. Wierzycie w to tętno? Że chłopcy mają do 140, a wyżej dziewczynki?
Ja nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak rozpoznawanie płci po tętnie. Wczoraj wyliczałam sobie w kalkulatorach płci to wychodziła dziewczynka, fajnie by było gdyby się sprawdziło :laugh2:.
 
Mnie bolał dość mocno i lekko plamilam więc poszłam na wizytę do mojej gin i ona powiedziała że jest ok ale napisała mi skierowanie na szpital bo już raz poronilam. Teraz jest ok ale żele 3 dzień brzuch pobolewa trochę a plamienie tylko maleńka kropeczka czasem przy wc.
 
reklama
Do góry