reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny jestem po usg, w sumie nie jest zle, pojawil sie pecherzyk zoltkowy. Wiec pewnie na dniach powinien byc zarodek z serduszkiem...oby. zadnych nowych zalecen ani lekow na razie nie dostalam.
Czyli to plamienia to może być spowodowane implantacją. Najważniejsze że jest ok.
 
reklama
Uff najważniejsze że ciąża się rozwija. Będzie dobrze. Kiedy masz następną normalną wizytę u swojego lekarza?

Matka_Polka3 kurczę szkoda że jedna krecha. Ale może jednak owulacja była później? Jaka czułość miał test?

Natuś_ka super że udało się umówić na usg.
To był ten pink test i to jest płytkowy ,może zrobię jeszcze strumieniowy dla pewności?bo te płytkowe to słabe są ,właśnie nie pamiętam kiedy owulacja była w tym miesiącu :)
 
To był ten pink test i to jest płytkowy ,może zrobię jeszcze strumieniowy dla pewności?bo te płytkowe to słabe są ,właśnie nie pamiętam kiedy owulacja była w tym miesiącu :)
A spróbuj sobie może ten test z rossmanna kosztuje ok 6zl i jest bardzo czuły
1533926903003.jpg
 

Załączniki

  • 1533926903003.jpg
    1533926903003.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 315
Hej Dziewczyny, podczytuje Was od samego poczatku, moge dolaczyc? Dzis wg aplikacji 6t1d, z racji tego ze cale wakacje przebywamy za granica, pierwsza wizyta dopiero 4 wrzesnia. Chyba oszaleje do tego czasu!!! Mam juz 5 latke, druga ciaza dlugo wyczekiwana, po drodze 2 ciaze biochemiczne, jestem teraz w ogromnym stresie czy wszystko bedzie dobrze.

Gratuluje udanych wizyt i lacze z Tymi ktore dopiero czekaja na pierwsze USG:)
 
Uff najważniejsze że ciąża się rozwija. Będzie dobrze. Kiedy masz następną normalną wizytę u swojego lekarza?

Matka_Polka3 kurczę szkoda że jedna krecha. Ale może jednak owulacja była później? Jaka czułość miał test?

Natuś_ka super że udało się umówić na usg.
Czwartek:) Ty masz kiedy?
 
reklama
Hej Dziewczyny, podczytuje Was od samego poczatku, moge dolaczyc? Dzis wg aplikacji 6t1d, z racji tego ze cale wakacje przebywamy za granica, pierwsza wizyta dopiero 4 wrzesnia. Chyba oszaleje do tego czasu!!! Mam juz 5 latke, druga ciaza dlugo wyczekiwana, po drodze 2 ciaze biochemiczne, jestem teraz w ogromnym stresie czy wszystko bedzie dobrze.

Gratuluje udanych wizyt i lacze z Tymi ktore dopiero czekaja na pierwsze USG:)
Witamy i gratulujemy
 
Do góry