reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Już po wizycie! Serduszko bije jak dzwon. [emoji4] tylko mnie położna zdenerwowała, bo mi jeszcze karty ciąży nie chciała założyć. Dopiero 31 mam iść. A następną wizytę koło 12tc mam umówić, ale teraz pójdę prywatnie. Bo na NFZ to mam 12 września na usg a potem 17 września na wizytę do lekarza, a prywatnie to raz pojadę i załatwione. U Was też tak jest? Bo u mnie to usg chyba robi kto popadnie dlatego osobno usg a osobno wizyta...
P.S. Fotki w galerii. [emoji3]
Na nfz dostawałam skierowanie od lekarza na usg. W pierwszej ciąży jeździłam do innej przychodni, tam był facet, który tylko wykonywał tego dnia usg. Był jakimś tam specjalistą. W drugiej ciąży miałam w tej samej przychodni, ale tak samo, był facet, który tego dnia przyjmował ze skierowanie na usg. Cała kolejka dziewczyn. A usg miałam w 12tc, 22tc i 32.

Teraz mam pakiet w enelmed, ale też dostaje skierowanie na usg i ktoś inny ma robić, bo w gabinetach nie mają usg, a ja jest to słabej jakości.
 
Trzymam kciuki. Wiem ze jest Ci ciezko. Gratulacje! :)

Dziewczyny, wierzcie lub nie ale ja znowu na ip. Z plamieniem. A progesteron mam bardzo wysoki wiec cholera chyba nie jest najlepiej.
Pat trzymam za Ciebie kciuki bądź dobrej myśli. Ja miałam prog 15 jak mi spadł potem zaczęłam brac dupka i luteine i nie było juz problemu. W kazdym razie lekarz mi powiedział na początku ze prog powinien być ok 40.
 
Patuśka i ŻonaGraja trzymam za was kciuki i Wasze maleństwa, wszystko będzie dobrze, musi byc
Mi udało sie umówić na USG prywatnie na dzisiaj 17:15, aż sie zdziwilam ze w tym samym dniu da rade mnie przyjąć, tak wiec mam stresa ale cieszę sie ze bede juz cos wiedziec moze
 
Witam się po weekendzie;) nie wiem co się działo bo byliśmy w Zakopanem:) teraz postaram się być na bieżąco. Powtarzałem rano betę wynik 207 (W piątek było 35) dzwoniłam dziś umówić wizytę i mnie wcisla dziś bo potem idzie na urlop także liczę na l4
 
Patuśka i ŻonaGraja trzymam za was kciuki i Wasze maleństwa, wszystko będzie dobrze, musi byc
Mi udało sie umówić na USG prywatnie na dzisiaj 17:15, aż sie zdziwilam ze w tym samym dniu da rade mnie przyjąć, tak wiec mam stresa ale cieszę sie ze bede juz cos wiedziec moze
Witam się po weekendzie;) nie wiem co się działo bo byliśmy w Zakopanem:) teraz postaram się być na bieżąco. Powtarzałem rano betę wynik 207 (W piątek było 35) dzwoniłam dziś umówić wizytę i mnie wcisla dziś bo potem idzie na urlop także liczę na l4
Powodzenia na wizytach dziewczyny [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Dziewczyny jestem po usg, w sumie nie jest zle, pojawil sie pecherzyk zoltkowy. Wiec pewnie na dniach powinien byc zarodek z serduszkiem...oby. zadnych nowych zalecen ani lekow na razie nie dostalam.
Uff najważniejsze że ciąża się rozwija. Będzie dobrze. Kiedy masz następną normalną wizytę u swojego lekarza?

Matka_Polka3 kurczę szkoda że jedna krecha. Ale może jednak owulacja była później? Jaka czułość miał test?

Natuś_ka super że udało się umówić na usg.
 
Do góry