reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Teoretycznie mam skończone 7 tygodni. Więc już powinno być widać serduszko. Doktor stwierdził że usg nie jest w stanie określić dokładnego tygodnia ciąży więc może być tak że jajeczka się zagniezdzilo, ale w ogóle się nie rozwija... Trudno mi myśleć pozytywnie kiedy w dwóch poprzednich ciążach na tym samym etapie wszystko było ok. Serduszka biły .. A tu cisza.
mam nadzieje ze to mimo wszystko kwestia dni i wszystko sie zmieni.
Bedzie serduszko pieknie bijace!

Dziewczyny a ja idę właśnie robić Test ...siedzę w pracy i że stresu umrę ,muszę iść zrobić

koniecznie pokaż te piękne II kreski :)
 
reklama
Jestem załamana. Właśnie wyszłam od lekarza
Nie jest dobrze. Plamienia co prawda ustalmy ale serduszko nie bije. Dał mi duphaston i tydzień czekania. Jeśli się nic nie rozwinie samo jeszcze raz sprawdzimy serduszko. Być może przez karmienie i miesiączki które raz były raz nie, do zapłodnienia mogło dojść później. Jednak wątpię.... Już chyba wszystkie nadzieje odplynely...
Trzymam kciuki. Wiem ze jest Ci ciezko.
Już po wizycie! Serduszko bije jak dzwon. [emoji4] tylko mnie położna zdenerwowała, bo mi jeszcze karty ciąży nie chciała założyć. Dopiero 31 mam iść. A następną wizytę koło 12tc mam umówić, ale teraz pójdę prywatnie. Bo na NFZ to mam 12 września na usg a potem 17 września na wizytę do lekarza, a prywatnie to raz pojadę i załatwione. U Was też tak jest? Bo u mnie to usg chyba robi kto popadnie dlatego osobno usg a osobno wizyta...
P.S. Fotki w galerii. [emoji3]
Gratulacje! :)

Dziewczyny, wierzcie lub nie ale ja znowu na ip. Z plamieniem. A progesteron mam bardzo wysoki wiec cholera chyba nie jest najlepiej.
 
Już po wizycie! Serduszko bije jak dzwon. [emoji4] tylko mnie położna zdenerwowała, bo mi jeszcze karty ciąży nie chciała założyć. Dopiero 31 mam iść. A następną wizytę koło 12tc mam umówić, ale teraz pójdę prywatnie. Bo na NFZ to mam 12 września na usg a potem 17 września na wizytę do lekarza, a prywatnie to raz pojadę i załatwione. U Was też tak jest? Bo u mnie to usg chyba robi kto popadnie dlatego osobno usg a osobno wizyta...
P.S. Fotki w galerii. [emoji3]

Gratulacje trzymaj za mnie kciuki:)
 
@patuśka biedna ty... trzymam kciuki by było ok... czasem dziewczyny plamią całą ciążę i nie jest to nic złego. Może masz jakiegoś krwiaka...
 
reklama
mam nadzieje ze to mimo wszystko kwestia dni i wszystko sie zmieni.
Bedzie serduszko pieknie bijace!

Nie ma.... Jestem zdziwiona bardzo bo wszystkie moje objawy plus brak miesiączki (mam regularnie)wskazują na to że jestem w ciąży ,dziś rano miałam mdłości i to właśnie "takie" hmm ciekawe ,zrobię jeszcze jutro z rana strumieniowy bo to był taki płytkowy.

koniecznie pokaż te piękne II kreski :)
 
Do góry