reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziekuje! Oby byly rowniez z mojej strony dobre wiesci. A Ty powiedz mi, powtarzasz ta bete czy juz czekasz ma usg? Bo jak masz skonczone 5 tyg to lada chwila mozna podejrzeć czy jest serducho [emoji7]
Nie powtarzam juz, bedzie co ma byc. W piatek mam usg, ale serducha pewnie jeszcze nie bedzie. Dzis mam 5t+1d.
 
reklama
A ja się stresuje środową wizytą, że na ostatniej nic nie mogła znaleź :-( niby @ dalej nie ma, ale różnie bywa...
Wczoraj wieczorem pokłóciłam się z moim m, w złości poinformował mnie że jak jestem z młodym w domu to nic nie robię, ok! W takim razie dziś nic nie robię, tylko obsługuje synka, niech spada, akurat jutro przyjeżdża jego rodzina, to zobaczymy jak ogarnie dom i poczęstunek, już to widzę. Sam chciał, ale już zaczyna robić podchody, nie ma bata! Ale już nie pamiętam kiedy tak w dzień wypoczęłam! Nawet z młodym drzemkę uciełam :-)
 
Nie wiem co robić... Mam wątpliwości co do tych starań. W ciąży, którą straciłam też na początku byłam dość przeziębiona i później mi gin powiedziała, że takie infekcje na początku ciąży nierzadko są powodem poronień.
Cały czas nie czuję się dobrze do końca, chyba się nie wyleczyłam całkowicie. Kaszel mam okropny, boli mnie jak kaszle właśnie. Do tego przy wydmuchiwaniu nosa zaczęło mnie pod oczami boleć. To pewnie zatoki. Coś mi tam świszczy i siedzi na tych drogach oddechowych. Cały czas mi się odrywa z gardła przy kaszleniu. Gorączki co prawda nie mam, ale to już trwa tydzień i się obawiam, że bez kolejnej wizyty u lekarza i jakiegoś antybiotyku kolejnego może się nie obejść. Dzisiaj gotowałam rosół, to nic nie czułam prawie a aromaty z rosołu są przecieź mocne. Do tego na czubku języka jakieś chrostki mi powyłaziły.
Nie chcę po prostu mieć później niczego na sumieniu jakby się czasami udało i coś znowu poszło nie tak.
Co byście na moim miejscu zrobiły?
 
Porcelana- ja bym chyba nie marnowała cyklu. Poronienie może się przytrafić nawet zdrowej osobie, a na początku i tak zarodek nie czerpie z organizmu matki. Dużo wypoczywaj i wylecz się poprostu. Postaw na duuużo witamin i zdrowego jedzenia. Mamy lato więc sezon na zdrowie jest w pełni!
Dziś czytałam, że sok z ananasa jest 500 razy lepszy na kaszel niż jakiekolwiek syropy. Więc jutro do sklepu po ananasy! [emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531]
 
Witajcie :) dołączam do kwietniowych mamusiek:) wczoraj Robiłam test(6 dni przed spodziewa miesiączka), bo czułam dziwne skurcze podbrzusza i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam 2kreski. Blade ale są :)(wczoraj dwa, dziś rano kolejny ) poniżej zaliczę zdjęcie tych testów:) jesteśmy z narzeczonym w szoku, bo dopiero od jakiegoś miesiąca zaczęły się starania(i to też nie wielkie parcie na dzidziusia, tylko stwierdziliśmy że już po Malu czas, ale bez wielkiego planowania czy wyliczania dni kiedy mamy to robić) pojawiła się myśl będzie co ma być. A tu taka szybka niespodzianka :) pewnie większość kwietniowych mam jeszcze nie wie o tym, że spodziewają sie dziecka :) duzo Was tu jest?? Do. Lekarza wybieram się dopiero ok 22 sieprnia, bo póki co to za wcześnie. Myślicie, że warto iść w poniedziałek na badanie beta hcg? Pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • 15334089120562040590115961157151.jpg
    15334089120562040590115961157151.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Porcelana ja też bym nie odpuszczala. Myślę że to aż takiego dużego znaczenia nie ma. To mogło się wydarzyć w każdej chwili i w każdej innej sytuacji. Nie ma co się zastanawiać.

Dziewczyny które mają już skończony 5 tydzień czyli są w 6 lub dalej czy macie jakieś objawy ciąży???? Bo ja poza brakiem @ i czasami bólem podbrzusza (ale to zwalam na wysiłek który mam przy trójce dzieci i 200m domu do ogarnięcia) to na razie czuje się super. Czasem łapie się na tym że gdyby nie test to bym nawet nie pomyślała że jestem w ciąży.... Kurczę zaczynam mieć stresa przed wtorkowa wizyta...
 
Do góry