reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hmmm jak myślicie , kiedy iść na pierwszą wizytę do ginekologa żeby już biło serduszko ? Ostatnia miesiączka 26.06.2018
 
reklama
Mamablondi prawda taka, ze maly sam sie odstawil... mial 8,5 miesiaca i wiesz co... to po prostu jakos tak wyszło. On nie chciał w dzien cycka wcale, karmilam go tylko w nocy, pokarmu bylo coraz mniej az podałam butelke wieczorem i po prostu skończyłam karmic. Parę razy potem odciagnelam mleko i mu wymieszałam z mm (bylo po ok 20ml w obu piersiach). Ziemek przespal po tej butli cala noc no i to było to [emoji14] Zadnych lekow, środków, niczego. Samo wyszlo. W dzien byl za bardzo zainteresowany światem zeby siedziec na cycku tyle czasu i popijac... Nie miał na to czasu [emoji14]
 
Aaaa.... No i on wlasnie w dzien jak nie miał czasu to mnie zaczal gryźć bo się niecierpliwił, ze tak wolno leci. Ja tez nie jestem matka polka zeby latać z krwawiacymi, pogryzionymi sutkami wiec przestałam go wtedy karmic w dzien. A jak była tylko nic to mleko zaczelo samo zanikac. Więc chyba Ci nie pomogę:D
 
U mnie mały odstawil się sam jak miał 11 miesiecy. Jak próbowałam go odstawić sama to nie byl jeszcze na to gotowy więc dałam mu czas i samo wyszło. Mnie na szczęście nie gryzł ale gdyby to zrobił to dla mnie automatycznie byłby to znak że muszę kończyć przygodę z kp [emoji23][emoji28]
 
reklama
Tak, wiem. Można karmic w ciazy jesli nie ma przeciwskazan, ale nie wyobrazam sobie później karmic tandemu. 2 latka i noworodka [emoji23]

Ku2w dal3j mnie mdli, wszystko mi sie trzesie. Wychodziłam na szybkosci ze sklepu, bo fatalnie. Bleeeeee.

Corka je stale posilki, duzo podjada, ale najwiecej chcialaby cyciać.
A ile razy w ciągu dnia cycusia? Ja odkąd synek pół roku skończył zaczęłam zmniejszać liczbę karmień także jak go odstawiłam to cycał dwa razy dziennie, a potem przez kilka dni tylko raz i potem już wcale. I nawet nie wołał. [emoji4]
 
Do góry