reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Trzymany kciuki za wizyte! :)
Ja z październikowek 2017 :) Miesiąc temu odstawiłam od piersi i wtedy zaczal przesyłać cale noce, wcześniej to 4-5pobudek. Dzisiaj tak dla checy zrobilam sobie test i blada kreska nadal.., chyba powinna ciemniec z czasem, nie? Bedzie co ma być :) Wierzę w siłę mojego dzieciątka i również mam przeczucie, ze to dziewczynka :) Ale nie chcemy znac płci az do porodu :) Będzie niespodzianka :)
 
reklama
Justyna ja z moim P też stosowalismy jako metodę antykoncepcji stosunek przerywany i to też tak około 6 lat ale jak postanowiliśmy działać to udało się w pierwszym świadomym cyklu starań, więc poczekaj co będzie po tym cyklu i najwyżej wtedy udaj się do lekarza i tak jak pisze Aneta troszkę nagnij rzeczywistość. U mnie było tak że jak po stracie nie zachodzilam przez 1.5 roku to P poszedł na badania i po nich wiedzieliśmy że to u mnie należy szukać przyczyny. Bo faceta jest szybciej zbadać taka prawda a u kobiety diagnostyka jest o wiele dłuższa

Ok kochana masz rację :) tak zrobimy jak się nic teraz nie wyklaruje ;) Dziękuję ;*
I Trzymam za Ciebie kciuki, żeby był pęcherzyk :)
 
Trzymany kciuki za wizyte! :)
Ja z październikowek 2017 :) Miesiąc temu odstawiłam od piersi i wtedy zaczal przesyłać cale noce, wcześniej to 4-5pobudek. Dzisiaj tak dla checy zrobilam sobie test i blada kreska nadal.., chyba powinna ciemniec z czasem, nie? Bedzie co ma być :) Wierzę w siłę mojego dzieciątka i również mam przeczucie, ze to dziewczynka :) Ale nie chcemy znac płci az do porodu :) Będzie niespodzianka :)
Jak to zrobiłaś, ze odstawilas od piersi? Moja córka jest cycomaniaczką i nadal na piersi. Zapewne na czas ciąży bede musiala odatawic, nieldugo lecimy na wakacje i po wakacjach zamierzam odstawic :)
 
Laski, czy tylko ja jestem taka wrazliwa w tej ciąży? Jeszcze zanim zrobilam test, to non stop mdlosci, zawroty glowy, a i wymioty sie zdarzaly. Teraz siedze i co chwile mnie naciaga na wymioty. Bleh
 
Laski, czy tylko ja jestem taka wrazliwa w tej ciąży? Jeszcze zanim zrobilam test, to non stop mdlosci, zawroty glowy, a i wymioty sie zdarzaly. Teraz siedze i co chwile mnie naciaga na wymioty. Bleh
Tak. Tylko ty ha ha ;).
Chyba bym wolala przyspieszyc wizyte i usg jakbym miala objawy tak wczesnie. Moze blizniaki i duuuzo hcg ;). Sprawdzilabym czy wszystko dobrze, czy nie jakas pozamaciczna, choc wtedy sie plami podobno.
NIE STRASZE CELOWO. Po prostu my kobiety musimy byc na wszystko przygotowane i juz.
A jak mialas w pierwszej ciazy? Moze zaszlas wczesniej niz myslisz? Albo twoj organizm bardzo silnie reaguje na wszelkie zmiany :tak:. Może masz niskie ciśnienie.
 
Tak. Tylko ty ha ha ;).
Chyba bym wolala przyspieszyc wizyte i usg jakbym miala objawy tak wczesnie. Moze blizniaki i duuuzo hcg ;). Sprawdzilabym czy wszystko dobrze, czy nie jakas pozamaciczna, choc wtedy sie plami podobno.
NIE STRASZE CELOWO. Po prostu my kobiety musimy byc na wszystko przygotowane i juz.
A jak mialas w pierwszej ciazy? Moze zaszlas wczesniej niz myslisz? Albo twoj organizm bardzo silnie reaguje na wszelkie zmiany :tak:. Może masz niskie ciśnienie.
Dzis dzwonilam do gina, mówił ze jeszcze wczesnie na wozyte, chyba ze bardzo bardzo chce, ale koze nie byc jic wodac. W poprzedniej ciąży tak nie mialam. Wymiotowalam sporadycznie. Mdliło mnie jak obrabialam surowe mieso na obiad. Bleeeee. A teraz co chwile.
 
Dzis dzwonilam do gina, mówił ze jeszcze wczesnie na wozyte, chyba ze bardzo bardzo chce, ale koze nie byc jic wodac. W poprzedniej ciąży tak nie mialam. Wymiotowalam sporadycznie. Mdliło mnie jak obrabialam surowe mieso na obiad. Bleeeee. A teraz co chwile.
Nie martw sie na zapas, ale badz czujna. Przy pozamacicznej by byly plamienia, bol brzucha. Wczoraj czytalam duzo o tym temacie, dlatego tak wypalilam, ale nie diagnozuje tego u ciebie. Uwazam jednak, ze kazda kobieta musi byc czujna.
Wymioty, zawroty, mdlosci sa naturalne dla ciazy. Druga ciaza bywa inna od pierwszej ;). Pewnie duzo hcg. Moze zbadaj sobie bete jak masz mozliwosc? To by cie uspokoilo, jezeli sie martwisz.
 
reklama
Do góry