reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny zalamujecie mnie. Ja codziennie batonik albo dwa, czasem czekoladka i inne słodycze. A wy tu że sporadycznie :sad: mam już 9,5 kg na plusie. Od dzisiaj dieta!!!!
Piąteczka że słodyczami, ja na wagę nie staje poczekam do wizyty ale myślę mniej niż Ty nie przytylam [emoji14]

Mam wyniki krzywa chyba dobrze wyszła 88-113-90, mocz też bajka gorzej z morfologia, zbyt dużo leukocytow i neutrocytow a za mało erytrocytow no i spadła też też poniżej normy hemoglobina i hematokryt. Będę musiała chyba wrócić do witamin z zelazem.

A co do bóli to odpukać u mnie z pachwinami lepiej może od tego że zaczęłam brać magnez regularnie. Miłego dnia :)
 
reklama
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
 
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
Ja co 2 msc gdzieś chodzę do endo
 
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
Ja badam co 3 tygodnie krew a wizyty mam co ok 1,5 miesiaca plus mogę mejlowo kontrolować dawkę jeżeli wynik jest za wysoki lub za niski. Z tym że to Luxmed plus ja leczę się już od lat na niedoczynność i Hashimoto
 
Ok dzięki za odpowiedź bo mi moja endo kazała przy dobrych wynikach robić krew co 6 tygodni a mi się wydawało to długim odstepem dlatego pytam [emoji4]
 
Ja też ostatnio jem dużo słodyczy, a kiedyś mogły dla mnie nie istnieć. Na kwas tez mam ochotę [emoji4] ostatnio jak robiłam bigos to cały sok, który wycisnęłam z kapusty to wypiłam. Było go z pół litra, a i tak żałowałam ze nie mam z dwóch do wypicia [emoji16]

I też przy wydmuchiwaniu z nosa mam przekrwioną wydzielinę, a czasem zdarzyło się tez ze krew z nosa poleciała, gdzie u mnie to wyjątkowa rzadkość.
 
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
Wg endo w luxmedzie powinnam chodzić co 4 tygodnie powtarzać wynik i na wizytę ale jeśli wynik mam teraz okej to trochę przeciągam wizytę i pójdę pewnie po świętach z powtorzonym badaniem.
 
Dziewczyny zalamujecie mnie. Ja codziennie batonik albo dwa, czasem czekoladka i inne słodycze. A wy tu że sporadycznie :sad: mam już 9,5 kg na plusie. Od dzisiaj dieta!!!!
kochana ale Ty startowała z pozycji mega szczuplutkiej!! więc jak najbardziej jest ok! :)

Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
co miesiąc robiona krew + wizyta, jednak teraz idę 17 stycznia jakieś 7 tygodni po ostatniej wizycie, mi pasował termin akurat :)
 
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?

Ja też po małych porządkach w domu, niunia śpi, wiec i mama odpoczywa.
Ja co miesiąc robię Tsh i co miesiąc mam wizytę u endokrynolog. Póki co Tsh bardzo powoli wzrasta i dawkę Letroxu mam cały czas tą samą.
 
reklama
No wiec slodyczozercow jest tutaj mnóstwo:)
Ja mam dzisiaj cały dzień zajęty, i w sumie dobrze. Dowiedziałam sie wlasnie o śmierci babci... wiec próbuje zająć głowę non stop. Poprzestawialam w pokoju synka co sie dało, wysprzatalam, jeszcze tylko okno. Później salon, jutro mają przywieźć meble do sypialni i nową lodówkę wiec to tez muszę ogarnąć żeby było przygotowane. Trochę mi przeszkadza rwa momentami ale trudno, czymś trzeba czas wypełnić.
 
Do góry