reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Choinka ubrana i psiunia sie jej boi ;D jak byla mala to myslala, ze przynieslismy las do domu i kazdego poranka byla pod nia kupa haha maluch od wczoraj cisza, nawet przy glukozie sie nie wiercila wiec czekam az sie spioch obudzi.
No to ładne atrakcje Wam serwowała psina :D Nasz dostał z karmą maskotkę pingwinka w czapce mikołaja z szaliczkiem i się go boi, a taki duży z niego cwaniak haha :D

U nas jeszcze nie ma choinki z ozdób jedynie poszewki na poduszkach i szyszki ze świecami na parapetach. Plan na choinkę jest w sobotę bo będzie żywa jak zwykle.

@liczba, a jeszcze wrócę do tej glukozy. Sama przyniosłaś sobie cytrynę i wycisnęłaś? Panie w labo nic nie miały przeciwko?
 
Ja mam już ubrana choinkę, wybrane firanki została mi tylko łazienka do takiego porządnego mycia a reszta to już tak jak zawsze.
Ja teraz mam ten czas gdzie strasznie przeżywam że się budujemy 6 km od mojego rodzinnego domu [emoji24][emoji28] tak wiem wiem to prawie żadna odległość ale jakoś nie umiem się odciąć tak raz a porządnie [emoji16] no i tam jest taka średnia podstawówka a u mnie dużo lepsza echhh takie szukanie minusów a tak nic już nie zmieni [emoji21] nawet straszylam mojego m rozwodem jak się nie zaczniemy budować w mojej miejscowości jednak [emoji848] jeszcze 4 miesiące [emoji28][emoji23]

I jutro nareszcie połówkowe i na szczęście o 9 rano [emoji3]

Spadł wczoraj śnieg, jest pięknie, idziemy zaraz na spacer zanim stopnieje [emoji16]

Miłego dnia [emoji8]
Ja też mam jutro połówkowe o 8, trzymam kciuki :)
 
No to ładne atrakcje Wam serwowała psina :D Nasz dostał z karmą maskotkę pingwinka w czapce mikołaja z szaliczkiem i się go boi, a taki duży z niego cwaniak haha :D

U nas jeszcze nie ma choinki z ozdób jedynie poszewki na poduszkach i szyszki ze świecami na parapetach. Plan na choinkę jest w sobotę bo będzie żywa jak zwykle.

@liczba, a jeszcze wrócę do tej glukozy. Sama przyniosłaś sobie cytrynę i wycisnęłaś? Panie w labo nic nie miały przeciwko?
Mój pies sie boi tylko odkurzacza. Kazda nowa zabawka jest zdewastowana w 3 minuty. Wczoraj mi zrobiła taki prezent na kanapie, że zdarłam na niej całe gardło... Ale to podobno przed cieczką takie odchylenia od normy się zdarzają :( moj partner mnie pocieszyl, ze jak urodzi sie dziecko to ta kanapa i tak bedzie cala uwalona, eehh magia świąt..
 
Dziewczyny które nie mają wielkiego brzucha tylko raczej taki po "sysącym obiedzie". Czy do laboratorium na krew wchodzicie jako uprzywilejowane?:p czy czekacie z racji tego że ciąża jest mało widoczna?:p
 
Dziewczyny które nie mają wielkiego brzucha tylko raczej taki po "sysącym obiedzie". Czy do laboratorium na krew wchodzicie jako uprzywilejowane?:p czy czekacie z racji tego że ciąża jest mało widoczna?:p
Ja mam mały brzuch, wszystko mi idzie w biodra :( spodnie mam już większe o 3 rozmiary... Jest to dla mnie kłopotliwe, dopominać się o pierwszeństwo, na szczęście tam gdzie chodzę jest mało ludzi więc czekam na swoja kolej :D
 
@Donata83 usnelam twój wpis na wątku połówkowym. to nie ma być miejsce na pogaduszki.. pisalysmy już o tym :hmm:
bo później to brzydko wygląda jak jest adnotacja że posty usunięte.. zamiast ładnie zwięźle i na temat, to robi się nieład.

wątek połówkowy służy tylko do wpisywania DANYCH z wizyty.

dziękuję, dobranoc :)
Nie ma problemu , nie wiedziałam , przepraszam
 
ech.. zazdroszczę Wam ubranych choinek.. ja tego nie ogarnę teraz, bo codziennie mamy coś..
zaraz się biorę do pieczenia dwóch murzynków z bitą śmietaną.. jeden do domu, a drugi na dzisiejszy kiermasz bożonarodzeniowy u mojego dziecka w przedszkolu :D
Nela ma występować.. coś przebąkiwała, że ma sama śpiewać, a dzieci mają po niej powtarzać, ale nie powiedziała mi co, bo to tajemnica! o!
Pani też mnie ostrzegała, że z racji niebywałej elokwencji będą ją wykorzystywać na występach.. no i chyba zaczyna się.. ale kurcze kosztuje ją to trochę za dużo moim zdaniem, wczoraj i dziś brzuszek ją bolał rano.. wczoraj się posikała w przedszkolu, co się nie zdarza w zasadzie.. w domu awantura za awanturą, a w przedszkolu podobno super..
szczerze to stresuje się okropnie teraz.. nie chciałabym, żeby się zraziła i wystraszyła występów, jak coś pójdzie nie tak.. a ona z jednej strony nie może się doczekać, a z drugiej, widzicie, taki stres!
trzymajcie kciuki!
 
reklama
Dziewczyny które nie mają wielkiego brzucha tylko raczej taki po "sysącym obiedzie". Czy do laboratorium na krew wchodzicie jako uprzywilejowane?:p czy czekacie z racji tego że ciąża jest mało widoczna?:p
Ja nie mam z tym problemu, mówię pani przy okienku i ona od razu wpisuje mój numerek jako pierwszy do wejścia do gabinetu [emoji4]
 
Do góry