reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@zmurka Co do bólu nogi/biodra obserwuj czy nie puchnie Ci stopa, czy nie wychodzi Ci jakiś żylak... czy spisz najczesciej na tym boku? Pomóż sobie masażem z olejkiem, poproś faceta o rozmasowanie całej nogi, posladkow i krzyza, być może ucisk na nerw, oby nie jakiś zastój w żyłach. U mnie pojawił się ból w plecach na odcinku klatki piersiowej, No i krzyż... codziennie maz rozmasowuje bolace miejsca i jest zdecydowanie lepiej :)

@Biegi93 dobrze, że to fałszywy alarm i nic poważnego się nie działo :)
 
reklama
Dziewczyny czy miewacie bol brzucha, taki okresowy? Zaczynam się martwić. We wtorek byłam u lekarza i było wszystko dobrze. Wymaz też ok, nic nie znaleźli. Ból pojawia się tak trzy razy dziennie, trwa jakieś pół godziny i przechodzi.
Ja mam taki ból od 3 dni... Raz mocniej, raz słabiej czasem zupełnie przechodzi i też nie wiem czy to normalne. [emoji853]
 
Ja mam taki ból od 3 dni... Raz mocniej, raz słabiej czasem zupełnie przechodzi i też nie wiem czy to normalne. [emoji853]
W poprzedniej ciąży nic takiego nie było, tzn. bywało że odczuwałam ból promieniujący , piekący ale nie okresowy. Już na wizycie sygnalizowałam problem lekarce, zbadała mnie i pobrała wymaz. Wszystko jest ok.
 
Ja mam taki ból od 3 dni... Raz mocniej, raz słabiej czasem zupełnie przechodzi i też nie wiem czy to normalne. [emoji853]
Ja miałam tak dosyć często od początku biorę duphaston nospe forte i magnez a o tak czasami czuję ... Mówię o tym lekarzowi zawsze sprawdza i jest ok ;) mnie ostatnio od tamtego tygodnia zaczelo boleć krocze o dostałam biegunki idę jutro do lekarza mam nadzieję że coś poradzi bo mam już dosyć
 
@zmurka Co do bólu nogi/biodra obserwuj czy nie puchnie Ci stopa, czy nie wychodzi Ci jakiś żylak... czy spisz najczesciej na tym boku? Pomóż sobie masażem z olejkiem, poproś faceta o rozmasowanie całej nogi, posladkow i krzyza, być może ucisk na nerw, oby nie jakiś zastój w żyłach. U mnie pojawił się ból w plecach na odcinku klatki piersiowej, No i krzyż... codziennie maz rozmasowuje bolace miejsca i jest zdecydowanie lepiej :)

@Biegi93 dobrze, że to fałszywy alarm i nic poważnego się nie działo :)
Ja biorę nospe jak mam taki skurczowy ból dłużej. Ale bardzo rzadko.
 
Mnie w różnych miejscach boli, kłuje, czasem mi jajnik prawy albo lewy próbuje wyskoczyć, ale wychodzę z założenia ze jeśli to sporadyczne i przechodzi po chwili to nic się złego nie dzieje. Ostatecznie w tym brzuchu to nie ma za dużo miejsca, a jednak ktoś się tam rozpycha ;)
 
Hej dziewczyny. Trochę was czytałam i jak by była taka możliwość to chciałabym do was dołączyć. Obecnie jestem w sumie to jutro będzie 19 tc. To jest moja pierwsza ciąża. I o niczym nie mam zielonego pojęcia. Do wczorajszego dnia było super, dobrze się czułam i nic mi nie dolegalo. Aż tu w pewnej chwili taki silny ból z lewej strony , że nawet chodzić nie mogłam. I po pewnym czasie znalazłam się w szpitalu. Już jest wszystko ok. ale nie wiedziałam że ten skurcz co mnie złapał może tak okropnie boleć. Nigdy nic takiego nie czułam. Mam nadzieje ze się już to nie powtórzy.
 
Hej dziewczyny. Trochę was czytałam i jak by była taka możliwość to chciałabym do was dołączyć. Obecnie jestem w sumie to jutro będzie 19 tc. To jest moja pierwsza ciąża. I o niczym nie mam zielonego pojęcia. Do wczorajszego dnia było super, dobrze się czułam i nic mi nie dolegalo. Aż tu w pewnej chwili taki silny ból z lewej strony , że nawet chodzić nie mogłam. I po pewnym czasie znalazłam się w szpitalu. Już jest wszystko ok. ale nie wiedziałam że ten skurcz co mnie złapał może tak okropnie boleć. Nigdy nic takiego nie czułam. Mam nadzieje ze się już to nie powtórzy.
Cześć. Oczywiście możesz dołączyć. :)
Tak to już jest w ciąży że co trochę coś boli. Mój synuś się dzisiaj ułożył na prawym jajniku i nie mogłam się wyprostować z bólu. Z tym że to nie pierwszy raz więc wiedziałam że to nic złego. Ale jak tak dalej będzie robił to chyba wykituje..
 
reklama
Cześć. Oczywiście możesz dołączyć. :)
Tak to już jest w ciąży że co trochę coś boli. Mój synuś się dzisiaj ułożył na prawym jajniku i nie mogłam się wyprostować z bólu. Z tym że to nie pierwszy raz więc wiedziałam że to nic złego. Ale jak tak dalej będzie robił to chyba wykituje..
O kurczę to nic fajnego, współczuję. Teraz już będę wiedziała żeby tak niepanikowac
 
Do góry