reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

co do wątku zamkniętego, jeśli wam pasuje to mi też ;) osobiście nie robi mi różnicy nie czuję się jakoś skrępowana, nie dodajemy zdjęć twarzy lub konkretnych danych, ale jeżeli będziecie się czuły bardziej komfortowo to jasne, czemu nie :)
ale będziemy musiały poczekać do świąt mimo wszystko :)

to w takim razie trzymam kciuki za @Natuś_ka i @patuśka, ja idę na pierwszy ogień jutro :D ostatnio była obsuwa do godziny, ale widzę że i tak mam dość wcześnie.

2 odcinki narcosa wlecialy, czas do łóżeczka grzecznie bo trzeba być wypoczetym na spotkanie z synem [emoji14] dobranoc! [emoji3590]
To za Ciebie tez jutro trzymamy kciuki [emoji846][emoji846] jakoś rano masz?
 
reklama
Hej :)

Dzisiaj o 10:15 mam wizytę kontrolna po zalozeniu szwu i już umieram ze stresu...oby wszystko było ok...

Co do wątku zamkniętego tez jestem za, postaram się teraz więcej udzielać :)

A co do braku współpracy przy połówkowych to polecam przed zjeść coś słodkiego, wtedy maluszki będą bardziej aktywne i będzie latwiej wszystko sprawdzić. Polowkowe mamy 7.12

U mnie ostatnio Dzidzia ujawniła co tam ma między nóżkami i będzie chłopiec :D raczej się to już nie zmieni bo ewidentnie klejontami świecił :D
 
Ja byłam wczoraj na zwykłej wizycie. 18 TC, młody waży 200 g i jest wszystko w porządku.:) Jedyne co to lekarz powiedział, że łożysko z przodu nisko. Nie sial paniki, tylko mówił że powinno się podnieść i zobaczymy jak to się porozciaga. No i niestety TSH nie chce mi spasc - muszę zwiększyć dawkę eutyroxu o_O
Ale za to czuje juz ruchy coraz częściej, więc myślę, że tym razem będzie łatwiej przetrwać do następnej wizyty za miesiąc.;)
Co do grupy zamkniętej, jak wolicie. Ale pamiętajcie proszę o mnie - wiem, że rzadko sie udzielam, ale to moja pierwsza ciąża i ja nie mam za bardzo co pisać, bo nie mam doświadczenia w wózkach, objawach itd :p. Ale chętnie czytam naprawdę i korzystam z Waszych rad :):)
 
Jak wybierałam mieszkanie z mężem to patrzyłam pod kątem dzieci. I kupiliśmy mieszkanie na nowiutkim osiedlu. Dwa place zabaw zamknięte i do tego niedługo powstanie park osiedlowy, blisko lasy na spacery:) jedyny minus że dopiero za rok o tej porze tam zamieszkam:(
Rok minie szybko... nam właśnie zleciał rok na nowym M a w zasadzie za tydzień będzie dokładnie rok... teraz ciężko znaleźć fajne mieszkanie... z dobra komunikacja, ze szkołami i przedszkolami w pobliżu. Ja że swojego M jestem zadowolona tak na 80% ale u nas najważniejszy był metraż i by mieszkanie było na jednym poziomie bez schodów... pod ręką mam wszystko co trzeba ale wolała bym troche inna lokalizację.
 
@Sylwiakp powodzenia dzisiaj, to juz za chwile:) @patuśka również życzę by dzień szybko zlecial i wizyta się udała:)
O zapomnienie o kimś do wątku zamkniętego chyba nie ma sie co martwić, mimo ze ktoś sie nie udziela to wystarczy ze na bierzaco czyta i wie ze najważniejsze teraz to dac znać na polowkowych jak ciąża, dziecko i w ogóle:)
Juz sie nie mogę doczekać jak będę mogła dziś tam cos naskrobac:)
 
Ja dziś wizytuje o 11,45, kurczaczek od niedzieli popołudnia bardzo mało aktywny, ja miałam dużo stresu i się martwię czy na dzidziuchu się to nie odbiło
 
Dziewiczy by kciuki za wizyty, czekamy na dobre wieści :)
Ja właśnie siedzę pod labolatorium żeby zrobić to nieszczęsne tsh i jmw piątek polowkowe :)
Ja jestem jak najbardziej za wątkiem zamkniętym, fajnie że dajemy sobie czas do końca wszystkich wizyt polowkowych bo nawet te kobitki które po jakimś dłuższym czasie wejdą na wątek główny to zdążą doczytać o wątku polowkowym i się dopisać :)
 
Hej dziewczynki
Ja dzisiaj również mam połówkowe (13:30). Jednak najpierw wizyta w laboratorium, później u diabetologa a po wizycie u ginekologa i usg (wszystkie wizyty w szpitalu) jeszcze wizyta w przychodni u lekarki rodzinnej.
Jestem strasznie zestresowana.....Chyba w takim stresie jeszcze nie byłam .... Martwię się bardzo, bo cały czas nie czuję jeszcze ruchów maluszka...a dziś rozpoczynam już 20+0 :sad:..... Modlę się o to,by wszytko było Ok. Mój mąż specjalnie wziął wolne w pracy,bo chciał być dzisiaj z nami...będzie mi łatwiej.
Jeżeli chodzi o zachcianki....to ja mam głównie ochotę na ogórki kiszone,konserwowe oraz kapustę kiszoną. Niestety tu w NO nie ma takich smaków jak ja lubię.... ratują mnie moje zapasy, które już się kończą...ale w sobotę mąż jedzie autem do PL to kupi mi wszystko czego pragnę najbardziej :-D
U nas pogodna nieciekawa.....zimno...a dzisiaj w nocy spadł śnieg :baffled: cały następny tydzień będę bez samochodu więc codziennie czeka mnie spacer z córcia na przystanek autobusowy (1,5 km w 1 str)..... czyli jakies 6km będę robić odprowadzając i odbierając córcię z przystanku.... Mam nadzieję, że dam radę ....
Co do wątku zamkniętego - jestem za, ale tak jak tu większość dziewczyn proponowała -zróbmy to po zakończeniu badań połówkowych.
Uciekam kochane.....
Trzymam kciuki za wszytkie dzisiejsze wizyty.
Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry