reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Wlasnie rozmawialam z kolezanka. Dziewczynka na usg do ostatniego tygodnia, porod i slowa gratuluje zdrowego syna ;D u innej 7 lat temu odwrotna sytuacja. Nie wiem jak to mozliwe :D
Wlasnie czesto jest pomylka w te strone ;) rzadziej jak lekqrz stwierdzi chlopca, a rodzi sie dziewczynka. Jak ja rodzilam to rodziła tez sasiadka. Miala byc dziewczynka, urodzil sie chlopiec
 
To u mnie chyba dziewczynka, bo cera okropna. Nigdy nie miałam z nią problemów, a teraz okropnie sucha, jakieś krosty, czerwone poliki, swędzą, pieką, masakra... Jakoś przed Świętami pójdę na hennę.

Tez bylam pewna, ze dziewczynka, bo strasznie mi sie cera posypala, z resztą jak przy poprzedniej ciąży, ale wszystko z USG wskazuje na syna [emoji813]
 
Biegi- w takim razie pomyliłam Cię z kimś chyba.
Teraz sprawdziłam, że nie brałam wagi Twojego maluszka pod uwagę bo miałaś połówkowe w 19 tygodniu, więc to było 6 dni różnicy z moim :)
 
Ja na 13 ale po doświadczeniu w pierwszej ciąży szykuje sie na jakieś 2 godziny siedzenia. Połówkowe robią u mnie w szpitalu a tam zawsze multum ludzi, dodatkowo ważne USG wiec jak dziecko nie współpracuje to nieraz dziewczyny po dwa razy muszą wchodzić, sama tak miałam przy synku wiec wole pesymistycznie nastawić sie jeśli chodzi o godzinę:p póki co zostawiam sobie parę rzeczy do zrobienia na ranek żeby czymś sie zająć :)
 
reklama
No właśnie jakoś człowiek bardziej się "otwiera" kiedy wie że nikt z zewnątrz nie czyta... Ja jestem za.

Co do wagi u mnie +4kg na chwilę obecną.
Młody fika koziolki..
Czekam na 5 grudnia jak na szpilkach. Chcę żeby potwierdził płeć. Chociaż pewnie z chłopca dziewczynka się nie zrobi.
Chciałabym dokupić jakieś ciuszki. Poza tym czeka nas tylko kupno drugiego łóżeczka później, ma początku będzie spał w kołysce po starszym braciszku. No i zastanawiam się wciąż co zrobić z wózkiem.
Miała któraś z Was dostawkę do wózka?
A jak różnica wieku u Ciebie będzie... fajne są wózki typu jeden pod drugim w momencie jak to starsze korzysta z niego sporadycznie. Masz tak jakby pojedynczy o awaryjne siedzisko dla starszaka.
 
Do góry