reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U mnie są skoki wagi. Jestem generalnie szczupła... przy wzroście 168 pierwsze tygodnie ciazy wazylam 56kg, później wymioty itp schudłam do 54, miesiąc temu na wizycie było 55,5, dzisiaj 57. Także robię masę... troche mnie przeraża ze z miesiaca na miesiac waga tak szybko rosnie. W sumie prawie sie nie ruszam, wieksza czesc dnia odpoczywam. Nie mam jakiś zachcianek, jem dużo owoców, pije duuuzo wody. Jem wszystko tak jak przed ciąża, nie opycham się. Obym za dużo nie dowalila
 
reklama
Właśnie wróciłam od kosmetyczki, pożegnałam się na razie z hybrydami,niby w ciąży można mieć ale chcę żeby paznokcie się zregenerowały, zrobiłam hennę i wosk na brwi [emoji4] dziś kosmetyczka stwierdziła, że wyglądam kwitnąco i sądzi że będzie syn... śmiałam się ale powiedziałam, że z płcią trafiła [emoji7]
 
Szlag mnie normalnie trafia z ta inwigilacja googli itd. Wchodzę dzisiaj na youtube a tam w proponowanych filmach „ Poroniłam” „Jak się podnieść po poronieniu” . Mimo że nigdy nie wyszukiwałam takich haseł w necie. Ja rozumiem ze jest na moim telefonie w wyszukiwarce wiele rzeczy nt. ciazy, ale to już przesada. :wściekła/y: To samo jest często z reklamami, śledzą nas na każdym kroku :p
 
Szlag mnie normalnie trafia z ta inwigilacja googli itd. Wchodzę dzisiaj na youtube a tam w proponowanych filmach „ Poroniłam” „Jak się podnieść po poronieniu” . Mimo że nigdy nie wyszukiwałam takich haseł w necie. Ja rozumiem ze jest na moim telefonie w wyszukiwarce wiele rzeczy nt. ciazy, ale to już przesada. :wściekła/y: To samo jest często z reklamami, śledzą nas na każdym kroku :p
Mnie bombarduja reklamami wózków, ubranek itd
 
Szlag mnie normalnie trafia z ta inwigilacja googli itd. Wchodzę dzisiaj na youtube a tam w proponowanych filmach „ Poroniłam” „Jak się podnieść po poronieniu” . Mimo że nigdy nie wyszukiwałam takich haseł w necie. Ja rozumiem ze jest na moim telefonie w wyszukiwarce wiele rzeczy nt. ciazy, ale to już przesada. :wściekła/y: To samo jest często z reklamami, śledzą nas na każdym kroku :p
U mnie się pokazują wiadomości z Polski i świata i ostatnie to "utopily niemowle" "znaleźli kości matki i noworodka" a też takich artykułów nie czytam :p
 
Hej kobitki, ja już po połówkowym. Dzidzia Ok- a właściwie druga córka potwierdzona! Jak sobie porównałam na wątku połówkowym tętna Waszych dzieciaków to moja jako jedyna ma 160! Niby do tylu jest norma, ale trochę się zaniepokoiłam, że tylko moja tyle ma :) co prawda cały czas sie ruszała wiec moze dlatego? Ona w ogole rusza się bardzo często!

Ja ostatnio mam smaka na słodkie i kwaśne ! Wczoraj myślałam ze zwariuje, tak mi sie chciało soku z ogórków!
Dziś kupiłam sobie sok z buraka kiszony, zobaczymy czy będzie kwaśny, a jak nie, to na pewno zdrowy :)

Miłego dnia !

Nie martw się tętnem. Dziewczynki.maja zwykle wyższe tętno niż chłopcy. A na forum większość chłopaków.
 
reklama
Do góry