reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
To moja luźna propozycja. Wiem, ze część była wczesniej na nje, ale skoro piszemy dla siebie, to po co mają nas czytac inni. Ja mam nawet opory przed wrzuceniem forki brzuszka ;)
 
Właśnie wróciłam od kosmetyczki, pożegnałam się na razie z hybrydami,niby w ciąży można mieć ale chcę żeby paznokcie się zregenerowały, zrobiłam hennę i wosk na brwi [emoji4] dziś kosmetyczka stwierdziła, że wyglądam kwitnąco i sądzi że będzie syn... śmiałam się ale powiedziałam, że z płcią trafiła [emoji7]
To u mnie chyba dziewczynka, bo cera okropna. Nigdy nie miałam z nią problemów, a teraz okropnie sucha, jakieś krosty, czerwone poliki, swędzą, pieką, masakra... Jakoś przed Świętami pójdę na hennę.

Laski. Juz raczej nikt nowy nie dołącza. Co Wy na to, aby isc na wątek zamknięty?
Też jestem na tak. Tylko kto miałby się tam znaleźć? Jest tu niby z 70 dziewczyn, z tego udziela się może góra 20?

Ja startowałam z 55kg przy 172, teraz mam już 61 kg :p

Co do zachcianek to u mnie tragedia. MLECZNA CZEKOLADA! Codziennie!

Do nas przyszło łóżko piętrowe, ciekawe czy Córką będzie chciała spać sama. Teraz z tatusiem składają stare Adasia, a ja mam chwilę spokoju ;)
 
To moja luźna propozycja. Wiem, ze część była wczesniej na nje, ale skoro piszemy dla siebie, to po co mają nas czytac inni. Ja mam nawet opory przed wrzuceniem forki brzuszka ;)
No właśnie jakoś człowiek bardziej się "otwiera" kiedy wie że nikt z zewnątrz nie czyta... Ja jestem za.

Co do wagi u mnie +4kg na chwilę obecną.
Młody fika koziolki..
Czekam na 5 grudnia jak na szpilkach. Chcę żeby potwierdził płeć. Chociaż pewnie z chłopca dziewczynka się nie zrobi.
Chciałabym dokupić jakieś ciuszki. Poza tym czeka nas tylko kupno drugiego łóżeczka później, ma początku będzie spał w kołysce po starszym braciszku. No i zastanawiam się wciąż co zrobić z wózkiem.
Miała któraś z Was dostawkę do wózka?
 
Wlasnie rozmawialam z kolezanka. Dziewczynka na usg do ostatniego tygodnia, porod i slowa gratuluje zdrowego syna ;D u innej 7 lat temu odwrotna sytuacja. Nie wiem jak to mozliwe :D
 
reklama
Do góry