reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Będzie dobrze ;) będą wam podawać w razie czego sterydy na rozwój płuc? Byle byś donosila do 30 tc to jest już w miarę "bezpieczny" czas. Ale nie ma co wybiegac w przyszłość trzymam kciuki za dzisiaj.
W ogóle nie było nawet takiego tematu bo lekarz powiedział ze donoszę do końca a pessar mam tylko w razie asekuracji ale ja i tak świruje
 
Mniam mniam zrobione :D @Heda dziękować za przepis <3
 

Załączniki

  • 20181119_175901.jpg
    20181119_175901.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 70
@Biegi93 będzie dobrze.
Coś miałam ci napisać o pessarach, ale zapomniałam... Ja jak miałam pessar, to tam nie grzebałam ;), bo podobno infekcje można łapać. Więc nie wiem czy był wysoko czy nisko. Żadnej infekcji na szczęście nie miałam. Za to strasznie się lało ze mnie, czasami nie wiedziałam czy mi wody odchodzą czy co.
 
Głodna jakaś ostatnio chodzę :-D. Też tak macie?
Nowy tydzień, kolejne wizyty - oby wszystkie szczęśliwe!
Ja nawet nie wiem, który tydzień u mnie, tak się potrafię zapomnieć :laugh2:.
 
@Biegi93 będzie dobrze.
Coś miałam ci napisać o pessarach, ale zapomniałam... Ja jak miałam pessar, to tam nie grzebałam ;), bo podobno infekcje można łapać. Więc nie wiem czy był wysoko czy nisko. Żadnej infekcji na szczęście nie miałam. Za to strasznie się lało ze mnie, czasami nie wiedziałam czy mi wody odchodzą czy co.
Ja przy zakładaniu luteiny i tych globulek przeciwgrzybiczych czuje czy jest głęboko czy nisko :) o to tez zapytam
 
reklama
Do góry