reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Gdatuluje udanych wizyt. Super, ze wszystko dobrze u Maluszków [emoji813]



Ps. Ej laski. Mam zagwozdke. Lekarz powiedzial mi, ze łożysko jest umiejscowione nisko i moze sie z czasem podniesc. Ale nie dal mi ani zakazów, ani nakazów w związku z tym. A teraz sobie o tym przypomniałam i czytam w necie oczywiscie. I tam laski piszą, ze maja sie oszczedzac, nie dzwigac, nie nadwyrezac sie, etc. Ma ktoras podobny przypadek z lozyskiem jak ja? Mówił coś lekarz?

Mnie tak lekarka powiedziała na tym pierwszym usg, tez się zastanawiam czy się podniosło czy nie. Nie dostałam tez wtedy żadnych wytycznych. Może u Ciebie jest nisko, ale nie aż tak?
 
reklama
No wiadomo, w necie to zawszs najgorsze diagnizy [emoji14] lekarz mowil ze loxysko jest nisko, miejmy nadzieję, ze jeszcze się podniesie
 
Gdatuluje udanych wizyt. Super, ze wszystko dobrze u Maluszków [emoji813]



Ps. Ej laski. Mam zagwozdke. Lekarz powiedzial mi, ze łożysko jest umiejscowione nisko i moze sie z czasem podniesc. Ale nie dal mi ani zakazów, ani nakazów w związku z tym. A teraz sobie o tym przypomniałam i czytam w necie oczywiscie. I tam laski piszą, ze maja sie oszczedzac, nie dzwigac, nie nadwyrezac sie, etc. Ma ktoras podobny przypadek z lozyskiem jak ja? Mówił coś lekarz?
Ja tak mam i nie dostałam żadnych wytycznych odnośnie oszczednego trybu życia czy coś [emoji4]
 
O to faktycznie nieźle [emoji28] u mnie w poprzedniej ciąży też na początku troszkę spadło później się podniosło a pod koniec to już leciało w dół z tygodnia ma tydzień
Dlatego, aby się dowiedzieć ile jest faktycznie to trzeba cytrynian zrobić. Z jednej krwi a zupełnie co innego niż w morfologii.
 
Gdatuluje udanych wizyt. Super, ze wszystko dobrze u Maluszków [emoji813]



Ps. Ej laski. Mam zagwozdke. Lekarz powiedzial mi, ze łożysko jest umiejscowione nisko i moze sie z czasem podniesc. Ale nie dal mi ani zakazów, ani nakazów w związku z tym. A teraz sobie o tym przypomniałam i czytam w necie oczywiscie. I tam laski piszą, ze maja sie oszczedzac, nie dzwigac, nie nadwyrezac sie, etc. Ma ktoras podobny przypadek z lozyskiem jak ja? Mówił coś lekarz?
Ja mam nisko, prawie przy ujściu... Też jest nadzieja, że się podniesie. I mam nie nosić, oszczędzać się i ban na sex.

Wybaczcie że mało piszę... Postaram się nadrobić.
 
Wszystko dobrze. Krążek pięknie trzyma. Mała wazy 304 g. Mieści się w siatkach wiec mam się nie stresować. Powiedział ze jest raczej dzidzia na 3 kg a nie 4 czy 5 ale to lepiej dla mnie bo ja mała i wąska jestem :p. Chociaż może jeszcze wyskoczyć do przodu :) generalnie wszystko jest dobrze
Ja dzisiaj oglądałam wyniki usg syna i w 20 tc na polowkowych byl w normie taki sredniak a na usg w 30 tc poza skalą bo już za duży. Także trzymam kciuki żeby jednak była dzidzia 3 kg ;) lepiej się będzie rodzić i "nosić" :)
 
reklama
Do góry