reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny ja przed chwilką pokazałam mężowi że jest wino grzane galicyjskie bezalkoholowe. A co on? Mówi do mnie ubieram się.. jedziemy do Tesco [emoji16] i tym o to sposobem lecę szybko pod prysznic a potem w łóżku będę degustować [emoji173]
 
reklama
Na tym tez z przodu było napisane 0%, a na etykiecie z tylu był dopisek max. 0.5% ;) jak na razie widziałam tylko jedno wino 0.0% w makro. Niby to 0.5% to jest naprawdę malutko, ale po co ryzykować...a grzaniec z piwa bezalkoholowego wyszedł całkiem dobry ;)
piotr i Paweł ma cała półę 0,0% :)
czerwone, białe, różowe, musujące
Ja dziś mam taki " spokojny brzuszek" panika już mnie ogarnia powoli, ale staram się zachować spokój i tłumaczę sobie że bejbik ma dużo miejsca a ja jestem plus size więc może ulokował się gdzieś dalej i po prostu nie czuje.
Głowa mnie dziś boli cały dzień, te pogody mnie wykańczają... A będąc u malutkiej na cmentarzu emocje mi się skropliły Ehhh, ogólnie staram się być silną babką żeby nie denerwować bejbika w brzuszku i naszego aniołka Ale czasem potrzebuje takiego dnia...
A co do wina to mam taką ochotę że masakra... jeszcze mój mąż jutro będzie zlewał własnej roboty winko, a zawsze robi przepyszne... no nic napije się za 2 lata [emoji23]
Ale muszę poszukać tych win o których piszecie, aż mi ślinka cieknie.
Piotr i Paweł ma cała półę 0,0% :)
czerwone, białe, różowe, musujące

Szkoda ze wódki bezalkoholowej nie robią, bo ja bym jakiegoś drinka się napiła ;)
i tu Cię kochana zaskocze!!
ostatnio będąc u znajomych zaczęlysmy z koleżanką żartować, a ja jak to ja mówię chwila sprawdzimy. no i słuchajcie taka akcja jest ze jest whisky, jest wódka i nawet gin bezalkoholowy haha :D
ale sprzedaż internetowa widziałam, stacjonarnie chyba niekoniecznie..
swoja droga wino ma jakiś tam smak..
żeby je podrobic, piwo też.. ale jak można zrobić wódkę bez alkoholu? no bo nie dla smaku chyba(o ile wogole wódka go ma)? ja przynajmniej wódki nigdy nie piłam dla smaku raczej dla efektu :D
 
Dziewczyny ja przed chwilką pokazałam mężowi że jest wino grzane galicyjskie bezalkoholowe. A co on? Mówi do mnie ubieram się.. jedziemy do Tesco [emoji16] i tym o to sposobem lecę szybko pod prysznic a potem w łóżku będę degustować [emoji173]

jaa, ale mąż anioł :D
Czekam na recenzje z niecierpliwością!! :p
 
jaa, ale mąż anioł :D
Czekam na recenzje z niecierpliwością!! :p
Dziewczyny zapach petarda..i niestety na tym koniec plusów grzańca bezalkoholowego [emoji853] dodałam dla podkręcenia smaku plaster pomarańczy i goździki ale smak słaby. Bardzo słodkie i na tym koniec. Szkoda, bo zapach dał mi dużą nadzieję
 
Dziewczyny zapach petarda..i niestety na tym koniec plusów grzańca bezalkoholowego [emoji853] dodałam dla podkręcenia smaku plaster pomarańczy i goździki ale smak słaby. Bardzo słodkie i na tym koniec. Szkoda, bo zapach dał mi dużą nadzieję
To widze ze obydwie jestesmy zawiedzione naszymi ekscesami bezalkoholowymi [emoji23][emoji23] szkoda ze tak juz zimno, bo z piw to Bavaria jest naprawdę dobra, a ja jakos piwa w zimie to nie bardzo
 
To widze ze obydwie jestesmy zawiedzione naszymi ekscesami bezalkoholowymi [emoji23][emoji23] szkoda ze tak juz zimno, bo z piw to Bavaria jest naprawdę dobra, a ja jakos piwa w zimie to nie bardzo
Wczoraj próbowałam bodajże Łomże 0% z Lidla i póki co chyba mój nr 1. Tyle że piłam je jako piwo z sokiem [emoji106]
Dziś w Tesco wzięliśmy Heineken, Złoty Bażant i Łomże radler grapefruit - wszystkie 0%. Będę testować [emoji23]
 
Wczoraj próbowałam bodajże Łomże 0% z Lidla i póki co chyba mój nr 1. Tyle że piłam je jako piwo z sokiem [emoji106]
Dziś w Tesco wzięliśmy Heineken, Złoty Bażant i Łomże radler grapefruit - wszystkie 0%. Będę testować [emoji23]
Dla mnie najlepszy Lech free lager :)
 
@Mujer, tak żyję :-D. Gratuluję pozytywnego usg połówkowego :tak:. Dzieci siedziały w domu cały tydzień, bo zakatarzone i kaszlały, a w niedzielę idziemy na urodziny dziecka z rodziny, więc chciałam, żeby córki doszły do siebie, bo później będą mnie tamci rodzice obwiniać, że z chorymi przyjechałam i zaraziłam ;).
Zagrałam we wszystkie planszówki jakie mamy. Ułożyłam z nimi wszystkie puzzle :rofl2:. Moje dzieci nie mają nigdy dość :cool2:. Wesoło było :-) :). Ten tydzień zleciał bardzo szybko.
 
Dziewczyny gratuluję wszystkim usg połówkowych. Zapamiętałam, że Mujer miała, ale pozostałe dziewczyny... pogubiłam się w waszych nickach, wybaczcie, że nie wyszczególnię każdej z osobna po nicku. Cieszę się z wami pozytywnymi wynikami jednakowo, moje kochane.

Która ma 22 listopada połówkowe? To by miała ze mną. Zgłaszać się :-) :).

Jakie niektóre z was mają już brzuchole :eek:. Super!! Ja śpię na brzuchu nadal :-D. Czasem mam obawy, czy jest wszystko ok... Okaże się. Brzuch ruszył do przodu, mam wrażenie, że powiększa się z dnia na dzień. Ale mnie nic nie boli, nic a nic. Jak poczytałam o waszych dolegliwościach to zaczęłam wam współczuć. Wiem, że wszystko przede mną, jak brzuch będzie większy to się zacznie. Szyjkowe problemy i tak dalej. Czasami myślę, że w tej ciąży mi się upiecze, że szpital mnie ominie, ale zobaczymy.
 
reklama
Do góry