reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ojaaa jak tu wytrzymać jeszcze niecały tydzień do wizyty! Ciekawa jestem ile mój Babelek wazy :) wizyte mam w 20+6 wiec bedzie juz duzy :D dzisiaj jestem nie do życia... Cały dzień leżę i czytam książkę. Po wczorajszym spokojnym brzuszku dziś znów po każdym jedzeniu czuje mocne ruchy, od razu jestem spokojniejsza :D
 
reklama
Grzaniec galicyjski ma to do siebie ze jest dobry tylko jak jest bardzo gorący :) i najlepiej pity na zewnątrz. Oj, rozmarzyłam się. Tez lubię jarmarki świąteczne :)
tak to jest w sumie minus grzancow.. za gorący - parzysz język, chwilę po tym jest już zimny :D u nas jarmark rusza w czwartek na rynku, jeszcze długo do świąt ale uwielbiam ten klimat ❤️
 
O matko jak ja uwielbiam grzane wino.. Nie wiedziałam że jest takie bezalkoholowe muszę gdzieś znaleźć. Co do wina bezalkoholowego to ja kupowałam takie w rosmannie na pewno 0% więc może to było jakieś inne.
 
Rajo - no ale jednak te szampany - wina musujące mają trochę %, więc smakują inaczej na pewno ;)

mam połówkowe na 7 grudnia

u nas w laboratorium w tej chwili informują, że wszystkie badania wykonują na czczo.. i już, święty spokój ;)

ja jeszcze nic nie kupuję dla chłopca chociaż już mi się rzeczy zaczynają podobać ;)

@kaliiia tez mam połówkowe 7 grudnia

Dziewczyny dzisiaj byliśmy ogólnie na wizycie zobaczyć bobasa i z wynikami badań. I wszystko jest ok możemy jechac na wakacje nad morze :) przed podroza mam wziac acard.
A ogolnie mam brać nospe 2x dziennie, 3x dziennie magne b6. I wdrożyć do diety buraka :),bo żelazo na limicie.
 
Tak mi narobilyscie smaka tymi winami ostatnio ze poszłam do rossmanna, ale tam to wino ma 0,5% :( przynajmniej to które było w moim. Wiec będzie grzaniec z bezalkoholowego piwa.
Daj znac czy dobre wyszlo ;)
Wracam z polowkowych :)

Wszystko jest super, nie ma sie do czego przyczepic. Serduszko ok, w glowce ok, buzia sliczna, kregoslup super, raczki, nozki, paluszki, wszystko tak jak trzeba. Potwierdził się synek i waży ok 422g :)
Ja mam brać zelazo, bo hemoglobina niska.
Gratulacje :)
cii nie pisz o grzancu! :D
chodzi za mną od dwóch tygodni.. uwielbiam wino a w zimie pachnące grzańce na jarmarku wroclawskim..
jakby któraś chciała spróbować - widziałam parę miesięcy temu napewno w społem galicyjskie czyli kultowy grzaniec ale wersja free :) nie wiem czy to 0,0% czy 0,5%.
i wygooglowalam jeszcze inne grzane bezalkoholowe. te z kolei 26 zł więc może lepsze w smaku, może spróbuję niebawem..
Jest tez grzaniec bezalkoholowy z Ikei, dzisiaj mialam okazje sprobowac, fajny tylko bardzo slodki i malo korzenny
Ogólnie od powrotu ze szpitala brzuch mi wyskoczył bardzo mocno do przodu wiec liczę ze przełoży się to na wagę :)
Sliczny brzuszek:)

Powiem Wam ze na ostatniej wizycie, czyli 16+1 mlody wazyl 170 g, natomiast wczoraj w szpitalu wyszlo tylko 200 g w 18+0. Mysle ze to blad pomiaru i kwestia roznicy sprzetow, bo nie wierzę ze tak malo przybral. Zobaczymy ile wyjdzie u mojego lekarza i na polowkowym w przyszlym tygodniu. W kazdym razie nie nakrecam sie.

Szyjka 3.7 cm to jest ok, prawda? Wczoraj po raz pierwszy mialam mierzona porządnie
 
@kaliiia tez mam połówkowe 7 grudnia

Dziewczyny dzisiaj byliśmy ogólnie na wizycie zobaczyć bobasa i z wynikami badań. I wszystko jest ok możemy jechac na wakacje nad morze :) przed podroza mam wziac acard.
A ogolnie mam brać nospe 2x dziennie, 3x dziennie magne b6. I wdrożyć do diety buraka :),bo żelazo na limicie.

ale super, nad morze :) oderwać się trochę i odpocząć. kiedy jedziecie?

ja jadę jutro do Krakowa i wracam w niedzielę z mężem bo teściowa upolowala kotka z Krakowskiej fundacji :D
 
Daj znac czy dobre wyszlo ;)Gratulacje :)Jest tez grzaniec bezalkoholowy z Ikei, dzisiaj mialam okazje sprobowac, fajny tylko bardzo slodki i malo korzennySliczny brzuszek:)

Powiem Wam ze na ostatniej wizycie, czyli 16+1 mlody wazyl 170 g, natomiast wczoraj w szpitalu wyszlo tylko 200 g w 18+0. Mysle ze to blad pomiaru i kwestia roznicy sprzetow, bo nie wierzę ze tak malo przybral. Zobaczymy ile wyjdzie u mojego lekarza i na polowkowym w przyszlym tygodniu. W kazdym razie nie nakrecam sie.

Szyjka 3.7 cm to jest ok, prawda? Wczoraj po raz pierwszy mialam mierzona porządnie
No z tymi pomiarami jest różnie. Najważniejsze ze przybiera.
3,7 cm to jest jeszcze ok ale musisz kontrolować bo raczej długa nie jest. Moja miała 2 tyg temu 4,66 cm. Któraś dziewczyna dzisiaj pisała że jej ma 4 cm. Także ręka na pulsie ale póki co jest ok ;) kiedy następna wizyta?
 
Daj znac czy dobre wyszlo ;)Gratulacje :)Jest tez grzaniec bezalkoholowy z Ikei, dzisiaj mialam okazje sprobowac, fajny tylko bardzo slodki i malo korzennySliczny brzuszek:)

Powiem Wam ze na ostatniej wizycie, czyli 16+1 mlody wazyl 170 g, natomiast wczoraj w szpitalu wyszlo tylko 200 g w 18+0. Mysle ze to blad pomiaru i kwestia roznicy sprzetow, bo nie wierzę ze tak malo przybral. Zobaczymy ile wyjdzie u mojego lekarza i na polowkowym w przyszlym tygodniu. W kazdym razie nie nakrecam sie.

Szyjka 3.7 cm to jest ok, prawda? Wczoraj po raz pierwszy mialam mierzona porządnie
oo, będę miała na uwadze jak będę w Ikei :)
swoją drogą zaczęłam się śmiać sama do siebie jakie my teraz obeznane jesteśmy w kwestii 'alkoholi bezalkoholowych' :D już kilka dziewczyn podrzucalo nowe pozycje. niedługo będziemy mogły opanować na pamięć gdzie i w jakim sklepie jest dany trunek :D

szyjka super :)
 
reklama
Do góry