reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Joasia- w którym tygodniu miałaś stwierdzonego chłopaka, a w którym dziewczynę ?
Ja jeszcze mam cichą nadzieję na taką zmianę, tyle że na odwrót hehe ale czy to chłopak czy dziewczyna to i tak już jest kochane [emoji173]️
 
Widziałam płeć i lekarz mówił że jest pewien. A chłopca miałam w 12/13tc na 75% stwierdzonego. Teraz jestem w 21tc.
emoji4.png
Kurde zawsze myślałam, że z dziewczynki może być synek, ale na odwrót? Teraz wiem, że sie da :p gratulacje :)
 
reklama
Słuchajcie dzidzia zmieniła płeć. Jednak dziewczynka!
O widzisz, gratulacji! Zazwyczaj w drugą stronę się zmienia.
U mnie wsrod znajomych była historia że praktycznie cała ciążę myśleli że to dziewczynka a na ostatnim usg wyszło że jednak chłopak - nie muszę pisać że cała wyprawka/pokoik było przygotowane pod dziewczynkę [emoji14]
 
Do góry